https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/kuGmXX7xaZWd.jpg

Ранкова зарядка у санаторії «Теплиця» та її користь для організму.

Зарядка — комплекс фізичних вправ, що виконуються, як правило, зранку, з метою розминки м’язів і суглобів. Зазвичай, зарядка може виконуватися на повітрі, в спортзалі або будинку. Роблячи вранці вправи, ми допомагаємо організму (головного мозку, внутрішніх органів) перейти від сонного стану до активного дня. Завдяки цьому наш організм здатний адекватно реагувати на зовнішні фізичні і психічні подразники, в кінцевому підсумку ми менше відчуваємо стреси.

     Зарядка зранку сприяє посиленню циркуляції крові, і, отже, поліпшенню обміну речовин, зменшується ризик захворювань суглобів та побутового травматизму, знижується вага.

 

Ранкова зарядка у санаторії «Теплиця» проводиться щодня на свіжому повітрі або в залі ЛФК кваліфікованими инструктарами, які показують вправи групі. Зарядка в санаторії «Теплиця» поєднується з Нордичної ходьбою і ходьбою по доріжці здоров’я босими ногами (різного розміру камінчиків).

 

Ранкова зарядка – це здоров’я і гарний настрій на весь день! Ранкова зарядка у санаторії «Теплиця» дасть Вам можливість бути бадьорим і здоровим, забезпечить Ваші м’язи тонусом, а мозок – позитивом!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *