Їдальня

Повноцінне санаторно-курортне лікування неможливе без правильного, збалансованого і дієтичного харчування.

У клінічному санаторії «Теплиця», одній із найкращих водних здравниць країни, повністю вирішують це питання, завдяки відмінній роботі кухні, різноманіттю страв і якісному обслуговуванню. Це не може не забезпечувати відмінний настрій і приємний апетит, навіть людям з порушенням травлення або іншими проблемами зі здоров’ям.

Їдальня санаторію складається з двох залів та може одночасно обслуговувати до 160 відпочиваючих. Вони оснащені сучасним кухонним обладнанням та кондиціонерами для ще більшого комфорту.

Щодня співробітники кухні готують різноманітне, 4-х разове харчування. Приготовлені страви не тільки відповідають нормам і дієтичним рекомендаціям, а й ще максимально відображають місцевий закарпатський колорит.

Всім відпочиваючим, які не мають протипоказань, пропонуються страви, приготовані за національними рецептами, з пряними сумішами, травами, різними видами перцю, зелені, цибулі та часнику. Ніхто не залишиться байдужим до дивних соусів зі сметани, грибів або томатів.

Кухня відмінно справляється з харчуванням, як дорослих, так і дітей. Щоденний прийом їжі неможливий без перших і других страв, гарнірів з м’яса, риби, овочів. Додатково подаються страви, приготовані зі свіжих фруктів і овочів по сезону. Любителі молочного можуть поласувати коров’ячим молоком, що правильно термічно оброблене, без страху за своє здоров’я.

Другий зал на 40-60 чоловік запрошує гостей на святкові вечері, банкети, корпоративні вечірки та семінари. На замовлення клієнтів розробляється індивідуальне ресторанне меню, що максимально буде піходити до тематики заходу.