Відгуки

Написати відгук

Хотим выразить благодарность гл.врачу Славе Семеновне за ее профессионализм, уважительное отношение к людям, внимание. Огромное отдельное спасибо и работникам общепита. Кухня воистину домашняя, разнообразная и вкусная. Отношение обслуживающего персонала – безупречное.
Спасибо Вам всем за позитивный отдых и оздоровление. Второй раз мы получаем такие эмоции. Процветания Вам, хороших клиентов. Очень приятно, когда приезжаешь к Вам и видишь, что санаторий преображается, появляется что-то новое, видна забота о людях. Хочется и хочется к Вам ехать за оздоровленим и позитивом.

Семья Пилипенко и Евдокименко ( г.Минск)
 
12.09.19

Проходимо лікування в санаторії з 29.08.2019 по 09.09.2019р. Хочемо виразити вдячність масажисту санаторію Федишин Яні. Золоті руки в неї, відмінне ставлення до клієнтів. Таких спеціалістів не так багато. Хочемо ще раз подякувати їй за професіоналізм. Також висловлюємо подяку всім працівникам санаторію.

Тимощук Л.А. і Тимощук В.І.
 
09.09.19

Щира подяка колективу за увагу, піклування, турботу, людяність… Багато нового дізналися про рідне Закарпаття . Дякуємо щирим людям, які тут працюють. Хай Господь дарує Всім многії літа.

Оксана та Андрій Люті ( м. Ужгород)
 
08.09.19

Подяка.
Щиро дякуємо колективу санаторію «Теплиця» за здоров'я, яке Ви нам даєте, за турботу, за увагу, за людське відношення. Будемо раді зустрічі в наступному році.

З повагою сім’я Бондарчук (м. Черкаси)
 
06.09.19

Санаторій «Теплиця», щиро дякуємо за подарований гарний відпочинок, щирі усмішки, за оздоровлення. Задоволені ВСІМА і ВСІМ. Хочеться ще раз повернутися в таку затишну, домашню і теплу «Теплицю».

Сім’я Ковальчук.
 
04.09.19

Щиро вдячна всім працівникам санаторію «Теплиця» за тепле й чуйне відношення, самовіддану працю.
Здоров'я всім Вам , щастя, благополуччя.

З повагою А. Звонко (м. Львів)
 
28.08.19