ПРОГРАМА РЕАБІЛІТАЦІЇ ПІСЛЯ COVID-19

Швидке відновлення функції системи дихання та інших систем організму, відмова від ліків та запобігання хронізації захворювань.

ЦІЛЮЩІ
МІНЕРАЛЬНІ ТА ТЕРМАЛЬНІ
ВОДИ
previous arrow
next arrow
Slider

Лікування та відпочинок в Закарпатті

Відпочинок в санаторії «Теплиця» – це чудова можливість побувати в одному з наймальовничіших куточків Закарпаття, відчути на собі цілющі властивості гірського повітря, мінеральної та термальної води. Дуже важливо для людей, що  санаторій “Теплиця” пропонує різноманітні програми відпочинку та приємні пропозиції по лікуванню водами. Наш санаторій розташований в чудовому куточку Закарпаття, біля підніжжя Чорної гори, покритої виноградниками, на околиці міста Виноградів. Саме цей район вважається одним із найтепліших і екологічно чистих в Закарпатті. Карпати, які оточують Виноградів, вкривають його від холодних вітрів, тому тут завжди спекотне літо, тепла, приємна осінь, м’яка і коротка зима.

Чудове поєднання мальовничої та багатої природи, гірського повітря, прозорих річок і озер, цілющих властивостей мінеральних вод дозволяє зробити лікування та відпочинок в Карпатах  насправді ефективним  та незабутнім.

 

Не пропустіть шанс провести відпочинок з відчутною користю для Вашого здоров’я!

Оздоровчий відпочинок в санаторії Закарпаття «Теплиця» триває круглий рік, і завжди вважається потрібний для туристів. У будь-який час року лікування поєднується з найчистішим повітрям Карпат, насиченим цілющими речовинами та фітонцидами. Територія, на якій розташований санаторій «Теплиця», славиться, в першу чергу, наявністю мінеральних джерел і термальними водами, температура яких досягає 39 градусів.

Лікування термальними та мінеральними водами

Основним лікувальним і оздоровчим фактором в санаторії «Теплиця» є власні термальні й мінеральні води, дозвіл на користування яких підтверджується дослідженнями та розробками Українського Науково Дослідницького інституту медичної реабілітації та курортології міста Одеси.

 

На території оздоровниці є басейни з мінеральною та термальною водою, гідробокси.

 

   

Санаторій «Теплиця» спеціалізується на лікуванні захворювань:

  • опорно-рухового апарату;
  • шлунково-кишкового тракту;
  • серцево-судинної системи;
  • периферійної нервової системи;
  • захворювань ендокринної системи;
  • захворювань верхніх дихальних шляхів.

 

Індивідуально для кожного добирають програми лікувальних і оздоровчих процедур!

Дивовижної краси природа, чисте повітря і сучасна інфраструктура зроблять відпочинок неповторним і незабутнім.

Санаторій надає відпочиваючим затишні номери за доступними цінами, облаштовані необхідним інвентарем, меблями та сантехнікою. З вікон і балконів номерів вашому погляду відкриються наймальовничіші пейзажі, природна краса яких створить незабутню атмосферу чистоти та свіжості Карпат.

 

Щодня різноманітні розважальні програми на території санаторію

Наш санаторій «Теплиця» славиться своїм розмаїттям розважальних заходів на весь регіон. Вас очікує різноманіття цікавих занять і розваг – спортивні та дитячі майданчики, міні бібліотека, екскурсійні маршрути по всьому Закарпаттю, турніри та чемпіонати, кафе, сауна, хамам, дискотеки й караоке-бари. Також тут постійно організовуються феєричні концерти творчих колективів Карпат, тематичні вечірки, багаті виставки-ярмарки народних промислів Закарпаття.

У нас Ви зможете скуштувати національні страви Закарпаття, Угорщини, Румунії та Словаччини та багато іншого.

В околицях санаторію «Теплиця» є безліч відомих архітектурних пам’яток. Туристи, обравши відпочинок в цьому мальовничому куточку Закарпаття, зможуть поподорожувати по старовинних вуличках міста Виноградова, відправитися на екскурсію до річки Тиса або Чорної гори.

Тепла закарпатська гостинність і неповторний місцевий колорит зігріє та оздоровить не тільки Ваш організм, але і душу.Обирайте здоровий відпочинок і лікування в Карпатах! Обирайте «Теплицю»!

Наші переваги
бальнеологія

В санаторії «Теплиця» виняткова увага приділяється бальнеології – використання з лікувально-профілактичною метою мінеральних вод. На їх основі в оздоровниці готують різноманітні ванни: як класичні (йодобромні, хвойні, з додаванням ефірних олій і ін), так і засновані на новітніх наукових розробках.

Термальні та мінеральні води

Основним лікувальним і оздоровчим фактором в санаторії «Теплиця» є власні термальні і мінеральні води, що підтверджується дослідженнями і розробками Українського Науково Дослідного інституту медичної реабілітації та курортології міста Одеси.
На території оздоровниці є басейни з мінеральною і термальною водою.

СПА

СПА-ванни з використанням м’якої природної гідрокарбонатної натрієво-кальцієвої слабомінералізованої води: ванільна ванна-джакузі «Афродіта», молочна ванна-джакузі «Клеопатра», винна ванна-джакузі «Казанова», ванна-джакузі з морськими водоростями «Нефертіті», мінеральна ванна з бальзамом “Наноэль”.

природа

Лікувальні процедури в нашому санаторії вдало доповнюються денними і вечірніми «процедурами» організованого дозвілля. В санаторії «Теплиця» організація розваг для відпочиваючих ретельно спланована – наша оздоровниця відома своїм розмаїттям розважальних заходів.

Хочеться відпочити?
Зв’язатися з нами