УНІКАЛЬНІ
МІНЕРАЛЬНІ И ТЕРМАЛЬНІ
ВОДИ
ЛАСКАВО ПРОСИМО
В САНАТОРІЙ "ТЕПЛИЦЯ"
ВЕЛИКИЙ СПЕКТР
МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ
І ПРОЦЕДУР
ЛІКУЄМО ЗАХВОРЮВАННЯ
previous arrow
next arrow
Slider
Клієнтів +
0
Обирають НАС повторно *
0
На Закарпатті №
0
Відгуків +
0

Лікування та відпочинок в Закарпатті

Відпочинок в санаторії «Теплиця» – це чудова можливість побувати в одному з наймальовничіших куточків Закарпаття, відчути на собі цілющі властивості гірського повітря, мінеральної та термальної води. Серед усіх санаторіїв України, саме в санаторії “Теплиця” найкращі програми відпочинку та унікальні пропозиції по лікуванню водами. Наш санаторій розташований в чудовому куточку Закарпаття, біля підніжжя Чорної гори, покритої виноградниками, на околиці міста Виноградів. Саме цей район вважається найтеплішим і найбільш екологічно чистим в Закарпатті. Карпати, які оточують Виноградів, вкривають його від холодних вітрів, тому тут завжди спекотне літо, тепла, приємна осінь, м’яка і коротка зима.

Унікальне поєднання мальовничої і багатої природи, гірського повітря, прозорих річок і озер, цілющих властивостей мінеральних вод дозволяє зробити лікування та відпочинок в Карпатах безцінним та незабутнім.

Не пропустіть шанс провести відпочинок з відчутною користю для Вашого здоров’я!

Оздоровчий відпочинок в санаторії Закарпаття «Теплиця» триває круглий рік, і завжди вважається затребуваним для туристів. У будь-який час року лікування поєднується з найчистішим повітрям Карпат, насиченим цілющими речовинами і фітонцидами. Територія, на якій розташований санаторій «Теплиця», славиться, в першу чергу, наявністю мінеральних джерел і термальними водами, температура яких досягає 39 градусів.

Лікування термальними і мінеральними водами

Основним лікувальним і оздоровчим фактором в санаторії «Теплиця» є власні термальні і мінеральні води, аналогів яким немає в Закарпатті та на Україні, що підтверджується дослідженнями і розробками Українського Науково Дослідницького інституту медичної реабілітації та курортології міста Одеси.

 

На території оздоровниці є басейни з мінеральною та термальною водою,гідробокси.

Санаторій «Теплиця» спеціалізується на лікуванні захворювань:

  • опорно-рухового апарату;
  • шлунково-кишкового тракту;
  • серцево-судинної системи;
  • периферійної нервової системи;
  • захворювань ендокринної системи;
  • захворювань верхніх дихальних шляхів.

Індивідуально для кожного добирають програми лікувальних і оздоровчих процедур!

Дивовижної краси природа, чисте повітря і сучасна інфраструктура зроблять відпочинок неповторним і незабутнім.

Санаторій надає відпочиваючим затишні номери за доступними цінами, облаштовані необхідним інвентарем, меблями і сантехнікою. З вікон і балконів номерів вашому погляду відкриються наймальовничіші пейзажі, природна краса яких створить унікальну атмосферу чистоти і свіжості Карпат.

Щодня різноманітні розважальні програми на території санаторію

Жоден санаторій України, і тим більше Карпат, не славиться таким розмаїттям розважальних заходів, як «Теплиця». Вас очікує різноманіття цікавих занять і розваг – спортивні та дитячі майданчики, міні бібліотека, екскурсійні маршрути по всьому Закарпаттю, турніри і чемпіонати, кафе, сауна, хамам, дискотеки і караоке-бари. Також тут постійно організовуються феєричні концерти творчих колективів Карпат, тематичні вечірки, багаті виставки-ярмарки народних промислів Закарпаття.

У нас Ви зможете скуштувати національні страви Закарпаття, Угорщини, Румунії та Словаччини і багато іншого.

В околицях санаторію «Теплиця» є безліч унікальних архітектурних пам’яток. Туристи, обравши відпочинок в цьому мальовничому куточку Закарпаття, зможуть поподорожувати по старовинних вуличках міста Виноградова, відправитися на екскурсію до річки Тиса або Чорної гори.

Тепла закарпатська гостинність і неповторний місцевий колорит зігріє і оздоровить не тільки Ваш організм, але і душу.Обирайте здоровий відпочинок і лікування в Карпатах! Обирайте «Теплицю»!

Наші переваги
бальнеологія

В санаторії «Теплиця» виняткова увага приділяється бальнеології – використання з лікувально-профілактичною метою мінеральних вод. На їх основі в оздоровниці готують різноманітні ванни: як класичні (йодобромні, хвойні, з додаванням ефірних олій і ін), так і засновані на новітніх наукових розробках.

Термальні та мінеральні води

Основним лікувальним і оздоровчим фактором в санаторії «Теплиця» є власні термальні і мінеральні води, аналогів яким немає в Закарпатті та на Україні, що підтверджується дослідженнями і розробками Українського Науково Дослідного інституту медичної реабілітації та курортології міста Одеси.
На території оздоровниці є басейни з мінеральною і термальною водою.

СПА

СПА-ванни з використанням м’якої природної гідрокарбонатної натрієво-кальцієвої слабомінералізованої води: ванільна ванна-джакузі «Афродіта», молочна ванна-джакузі «Клеопатра», винна ванна-джакузі «Казанова», ванна-джакузі з морськими водоростями «Нефертіті», мінеральна ванна з бальзамом “Наноэль”.

природа

Лікувальні процедури в нашому санаторії вдало доповнюються денними і вечірніми «процедурами» організованого дозвілля. В санаторії «Теплиця» організація розваг для відпочиваючих ретельно спланована – жодна оздоровниця не має такого розмаїття розважальних заходів.

Хочеться відпочити?
Зв’язатися з нами