Мінеральна вода “Кушницька”

Борна маломінералізована гідрокарбонатна натрієва лікувально-столова.

Механізм дії:

  • покращує вуглеводний і білковий обмін;
  • протизапальну дію;
  • нормалізує рухову і секреторну функції шлунково-кишкового тракту;
  • знижує рівень кислотоутворення у шлунку;
  • показана при сполученої патології печінки та гастродуоденальної системи.

За результатами повного фізико-хімічного аналізу вода класифікується як борна маломінералізована гідрокарбонатна натрієва.

Мінеральна вода «Кушницька», як і інші гідрокарбонатні води (Поляна Квасова, Поляна Купіль, “Лужанська”, “Шаянська”), покращує вуглеводний і білковий обміни, їй притаманні протизапальні ефекти.

Мінеральні води, що містять гідрокарбонати (соду) нормалізують рухову і секреторну функції шлунково-кишкового тракту, знижують рівень кислотоутворення у шлунку, вони показані при сполученої патології печінки та гастродуоденальної системи.

Макроелементи мінеральної води «Кушницкой» натрій і калій відіграють важливу роль у регуляції водного обміну і осмотичного тиску в тканинах, стимулюють активність ряду ферментів.

Мікроелементний склад мінеральної води «Кушницкой» представлений бором. Бор прирівнюється до жизненеобходимым елементів. Бор входить до складу практично всіх тканин та органів, бере участь у синтезі нуклеїнових кислот, пов’язаний з вуглеводним обміном, і меншою мірою – з жировим. Фізіологічна функція бору полягає в регуляції парагормона, що в свою чергу, стимулює обмін кальцію, магнію, фосфору. Бор надає мінеральній воді антимікробні властивості.

Після фізико-хімічних і клінічних випробувань мінеральної лікувальної води «Кушницька» у відповідності з програмою співробітництва санаторію «Теплиця» з Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації та курортології (м. Одеса) розроблені інструкції щодо використання мінеральної води «Кушницька» у лікувальній практиці при внутрішньому додатку.

Рекомендовано у споживання мінеральної води «Кушницька» при хронічних гастритах з підвищеною та нормальною кислотоутворюючою й секреторною функцією шлунка, неосложненному виразкового захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних колітах, при синдромі подразненого кишечника, хронічних панкреатитах і некалькулезных холециститах, хронічних пієлонефритах і сечокам’яної хвороби.

Протипоказання: до застосування – гострі холецистити, панкреатити, коліти та ентерити, злоякісні захворювання органів травлення.

Питна мінеральна вода «Кушницька» індивідуально призначається лікарями санаторію відповідно розробленими методиками. Курс лікування становить 21 день.