ЗАХОПЛЮЮЧІ ЕКСКУРСІЙНІ ПРОГРАМИ В САНАТОРІЇ «ТЕПЛИЦЯ»

Екскурсії можливі лише при наборі груп в 10 чоловік, а також з урахуванням обставин в державі

ПРИРОДА ЩЕДРОЮ ОБДАРУВАЛА ЗАКАРПАТТЯ СВОЇМИ КРАСОТАМИ: В КОЖНОМУ КУТОЧКУ НАШОГО КРАЮ БАГАТО ПРЕКРАСНИХ МІСЦЬ.

САНАТОРІЙ «ТЕПЛИЦЯ» ЗАПРОШУЄ ВАС ВІДВІДАТИ БЕЗКРАЇ ПОЛОНИНИ, ПОВНОВОДНІ РІЧКИ, ГАЛАСЛИВІ І ЗАГАДКОВІ ВОДОСПАДИ, ОЗЕРО СИНЕВИР – КАРПАТСЬКУ ПЕРЛИНУ, А ТАКОЖ ВИННІ ПОГРЕБИ, МАЛЕНЬКІ І ЗАТИШНІ МІСТА, НАВІЯНІ ЛЕГЕНДАМИ І БАГАТО ІНШОГО.

екскурсія 1

ВЕЧІРНІЙ ВИНОГРАДІВ (18.00 – 21.00)

 Відвідування буйволиної ферми №1 в Україні з дегустацією сирів.

Прогулянка по Виноградову з оглядом визначних пам’яток. Маленьке місто, що розташовується на березі Тиси і біля підніжжя Чорної гори, легенди замку Канків і «паризький Версаль» замок Перені.

екскурсія 2

ВЕЧІРНІЙ ХУСТ (18.00 – 21.00)

 Чудовий куточок в долині Карпат. Затишне містечко, яке не схоже на інші – своя історія, культура та архітектура. «Чеський квартал» і руїни Хустського замку, де перед Вами відкривається дивовижна панорама міста.

екскурсія 3

ВЕЧІРНІЙ БЕРЕГОВО (18.00 – 21.00)

 Древній, романтичний і тихе місто – частина угорської культури на Закарпатті. Можна побачити – «Графський двір», «Будинки Близнюки», Міський суд і багато іншого.

 екскурсія 4

ХУСТ – БУШТИНО – ІЗА (13.00 – 17.00)

Можливість відвідати відому фетрову фабрику головних уборів «Хуст-Фільц » в м.Хуст.

Кондитерський еко- магазин «Golden Fruit» – с.Буштіно. Сухофрукти в шоколадній глазурі, що може бути смачніше і корисніше !!!

Сироварня «Баранове» з дегустацією сирів в с.Іза.

екскурсія 5

ВИННІ ПІДВАЛИ В С.БЕНЕ (18.00 – 21.00)

 

 Дегустація вин.

Виноградники розташовуються і ростуть в екологічно чистій зоні «Мала гора» в Берегівському районі, які оточені змішаними дубово-буковим лісом. Тут Ви зможете знайти смак вина, який буде приносити радість для вашої душі і тільки приємні спогади в оточенні приємній компанії.

екскурсія 6

ПОХІД НА ЧОРНУ ГОРУ (14.00 – 17.00)

 

Девіз нашого пішохідного маршруту – «Спробуй себе!».

Вас чекають легенди замку Канків, пішохідна прогулянка в біосферний заповідник «Чорна гора», пікнік на природі.

екскурсія 7

 ЛЕГЕНДИ ГУЦУЛЬСЬКОГО КРАЮ (09.00 – 17.00)

Оцінити пейзажі нашого гостинного Закарпатського краю можна під час поїздки в Географічний центр Європи.

Ви не тільки побачите, але і почуєте розповіді про найбагатшого селі Нижня Апша, Тячеві, Солотвині, Рахові.

В с.Кваси Вас чекає дегустація крафтового пива – це справжній рай для гурманів – гуцульські делікатеси, настоянки та фірмове пиво «Ципа».

екскурсія 8

ВОДОПАД ШИПОТ (09.00 – 17.00)

На околиці мальовничого закарпатського села Пилипець серед могутніх гір і лісів знаходиться один з найкрасивіших і повноводних водоспадів нашого краю – водоспад під назвою Шипот. Свою назву це справжнє диво природи отримало, завдяки гучному шуму, видали чув, як шепіт. У літній період є можливість викупатися в чистих і прохолодних водах Шипота. Від такого купання ви, безсумнівно, отримаєте грандіозний заряд позитиву і здоров’я. Така незабутня казка доступна кожному бажаючому!

 

екскурсія 9

ОЗЕРО СИНЕВИР (09.00 – 17.00)

Якщо запитати українця, яке найвідоміше озеро країни, він, не задумавшись, відповість – Синевир. Ця карпатська перлина – природне диво Українських Карпат, до якого щорічно з’їжджаються тисячі людей. «Морське око», – сховався в тиші на вершині гори, одна з найпопулярніших визначних пам’яток Закарпаття.

Гори, чисте повітря, «перлина Карпат», пікнік і відвідування реабілітаційного центру бурого ведмедя все це Вас чекає в нашій захоплюючій поїздці до озера Синевир.

екскурсія 10

ДЕГУСТАЦІЯ ЛЕКВАРУ (ПОВИДЛА)

СОКІВ І НАСТОЯНОК В С.БОТАР (18.00 – 21.00)

Приїжджаючи на відпочинок і оздоровлення в санаторій «Теплиця» у Вас є можливість відвідати не тільки винні підвали, а й спробувати смачного леквару (повидла), соків і настоянок в с.Ботар Виноградівського району. Саме тут дуже приємний смак, тк його рецепт тримається в секреті. Тут представлено понад 20 видів смачного та натурального леквару, екологічно чистих еко-продуктів – м’яса і соків.

екскурсія 11

М.УЖГОРОД (9.00 – 17.00)

Ужгород – столиця Закарпатської області і найменший обласний центр України. Місто, яке поєднало у собі елементи багатьох культур – угорської, австрійської, чеської, а останнім часом і української. Ви можете прогулятися по одній з найдовших в Європі Липовій алеї (2,2 км) вздовж річки Уж (навесні по алеї Сакур) або по вимощеній каменем вулиці Корзо, де Ви побачите костел Святого Георгія, будинок місцевоїх філармонії. А для любителів архітектури та побуту – це музей під відкритим небом площею 4-га і Ужгородський замок, історія якого починається з 10 століття.