Дозвілля

Дозвілля та розваги в санаторії “Теплиця”

Лікувальні процедури в нашому санаторії вдало доповнюються денними і вечірніми «процедурами» організованого дозвілля. У санаторії «Теплиця» організація розваг для відпочиваючих ретельно спланована – наша оздоровниця має багате розмаїття розважальних заходів.

Щодня до Ваших послуг – бібліотека, спортивний майданчик, великий і настільний теніс, турніри і чемпіонати, 15 екскурсійних маршрутів, сауна, турецький хамам, кафе, кінозал, а також щоденна культурно-розважальна програма з дискотеками і караоке-шоу, вечори відпочинку.

Організовуються концерти творчих колективів, фуршети, виставки-ярмарки народних промислів Закарпаття, приготування національних страв Угорщини, Словаччини, Румунії, пікніки в мальовничих місцях.

У місті Виноградові та його околицях багато відомих пам’яток архітектури (руїни замку «Канків» 14ст, Римо-католицький храм 13 ст., Монастир францисканців 15 ст., Руїни замку «Нялаб» 14ст.). Старовинні вулички міста, гірська річка Тиса, Чорна гора зі своїми печерами, старовинні винні підвали, музеї, картинні галереї, фестивалі та свята і багато іншого, чого душа забажає.

Неповторний місцевий колорит і тепла закарпатська гостинність зігріє і вилікує не тільки Ваш організм, але і Вашу душу.