Лікування в санаторії «Теплиця»

Хочете повноцінно відпочити і одночасно відновити здоров’я? Запрошуємо вас на лікування в санаторії «Теплиця». Ось уже багато років ми спеціалізуємося на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, верхніх дихальних шляхів, серця і судин, інших органів і систем організму. Однак санаторне лікування в «Теплиці» – це не тільки суто медичні процедури, але також різноманітні спа і велнес програми, послуги масажиста, активний відпочинок на свіжому повітрі, широкий вибір розваг на будь-який смак.

Переваги лікування в санаторії «Теплиця»

Наш санаторій знаходиться в одному з наймальовничіших місць Закарпаття – у підніжжя Чорної гори. Теплий екологічно чистий клімат цього району вже сам по собі благотворно впливає на організм. А поєднання кліматотерапії і апаратної терапії дає справді приголомшливі результати. Крім розкішної природи і цілющого повітря до переваг нашого санаторію відносяться:

  • сучасна діагностична база, що дозволяє провести широкий спектр досліджень для максимально точного встановлення діагнозу;
  • інноваційні методики санаторно-курортного лікування, що включають фізіотерапевтичні процедури, бальнеолікування, сухі ванни, галотерпаію і багато іншого. Всі методи відрізняються не тільки високою ефективністю, але і безпекою для організму;
  • комплексний індивідуальний підхід, спрямований не тільки на усунення симптомів захворювання, але і на стійке тривале поліпшення здоров’я. Лікуючий лікар призначає курс процедур, підбирає оптимальний режим рухової активності, раціон харчування. Все це дозволяє досягати реальних результатів без шкідливих побічних ефектів;
  • команда фахівців високої кваліфікації, яким ви можете сміливо довірити своє здоров’я;
  • затишні кабінети і уважне ставлення до кожного пацієнта, що дозволяє насолоджуватися відпочинком і отримувати задоволення від оздоровчих процедур.

Особливості лікування

Програма лікування призначається нашими досвідченими лікарями з урахуванням стану здоров’я та особливостей організму пацієнта. Слід пам’ятати, що результативність терапії залежить і від самого відпочиваючого. Тому слід дотримуватися цих простих правил:

  • строго виконувати рекомендації лікаря;
  • під час процедур повністю розслабитися і не відволікатися на сторонні шуми, в тому числі – мобільний телефон;
  • не спізнюватися на процедури. Краще приходити мінімум за 5 хвилин до початку;
  • дотримуватися режиму дня, поєднувати повноцінний відпочинок і рухову активність.

Для закріплення результату варто дотримуватися рекомендованого режиму харчування і виконувати фізичні вправи по завершенні перебування в «Теплиці».

Перед тим, як відправитися в санаторій з лікуванням, слід обов’язково проконсультуватися з лікарем, щоб переконатися у відсутності протипоказань і вибрати правильний напрямок оздоровлення.