Новини

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ТА ПЕРЕБУВАННЯ ГОСТЕЙ НА ТЕРИТОРІЇ САНАТОРІЯ «ТЕПЛИЦЯ»  В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19   Під час прийому та перебуванні на території Санторія будуть дотримані вимоги з організації протиепідемічних заходів при наданні послуг в умовах карантину, зокрема такі, як: температурний скринінг працівників і відпочиваючих (при заїзді та щоденний); • забезпечення відстані між сусідніми столами не менше

Більше

Шановні гості!   Санаторій “Теплиця” зупинив свою роботу на період карантину. Про відновлення роботи ми повідомимо Вас додатково. З питань перенесення терміну відпочинку звертайтеся за тел. 0674430441.   Дякуємо за порозуміння!      

Більше

Актори театру представили увазі відпочиваючих твори Тараса Шевченка – “Назар Стодоля”, “Тополя”; Григорія Квітки Основ’яненка – “Сватання на Гончарівці”; Миколи Гоголя – ” Ніч перед різдвом”. Глядачі із захватом слухали кожну репліку, були вражені неперевершеною, емоційною, хвилюючою та життєвою грою акторів. Адміністрація Санаторію щиро вдячна керівнику (Голуб Г.В.) та акторам театру за подаровані позитивні враження від майстерної акторської гри.

Більше