Дозвілля на території

Дозвілля та розваги в санаторії “Теплиця»

Лікувальні процедури в нашому санаторії вдало доповнюються денними і вечірніми «процедурами» організованого дозвілля. У санаторії «Теплиця» організація розваг для відпочиваючих ретельно спланована – наша оздоровниця має багате розмаїття розважальних заходів.

Щодня до Ваших послуг – бібліотека, спортивний майданчик, великий і настільний теніс, турніри і чемпіонати, 15 екскурсійних маршрутів, сауна, турецький хамам, кафе, кінозал,

а також щоденна культурно-розважальна програма з дискотеками і караоке-шоу, вечори відпочинку. Організовуються концерти творчих колективів, фуршети, виставки-ярмарки народних промислів Закарпаття, приготування національних страв Угорщини, Словаччини, Румунії, пікніки в мальовничих місцях.

У місті Виноградові та його околицях багато відомих пам’яток архітектури (руїни замку «Канків» 14ст, Римо-католицький храм 13 ст., Монастир францисканців 15 ст., Руїни замку «Нялаб» 14ст.) Старовинні вулички міста, гірська річка Тиса, Чорна гора зі своїми печерами, старовинні винні підвали, музеї, картинні галереї, фестивалі та свята і багато іншого, чого душа забажає.

Неповторний місцевий колорит і тепла закарпатська гостинність зігріє і вилікує не тільки Ваш організм, але і Вашу душу.

ВІДПОЧИНОК З ДІТЬМИ ВЛІТКУ. ЛІТНІ КАНІКУЛИ В КАРПАТАХ

Літній відпочинок вже зовсім близько і вже зараз необхідно подумати, де і як ви його проведете.

Провести відпочинок в Карпатах з дітьми – це рідкісний шанс провести найяскравіші і незабутні миті разом, в екологічно чистих місцях України. Карпати – це не просто прекрасний куточок первозданної природи, де можна цікаво провести час з сім’єю. Це дивовижне місце, де можна абстрагуватися від міської суєти і турбот, забути про проблеми і турботи і присвятити весь час дітям.

Адже час, проведений з дітьми, безцінне, а спогади про спільне проведення часу і яскраві враження залишаться надовго. Вибираючи Карпати, можна відкрити для себе і своїх рідних багато нового і цікавого, поліпшити взаєморозуміння, а заодно позбутися від різних «болячок» і зміцнити зростаючий дитячий організм. Спільний відпочинок з дітьми в мальовничих Карпатах дозволить вивести відносини в родині на новий рівень.

Відпочинок в карпатах з користю для здоров’я!

Коли наближається довгоочікувана відпустка, перед багатьма батьками постає дилема: відправитися в захоплюючу подорож або віддати перевагу здоровому відпочинку? У санаторії «Теплиця» в Закарпатті можна поєднати і те і інше! В оздоровниці, яка славиться цілющими мінеральними й термальними джерелами, можна і чудово відпочити, і оздоровитися всією сім’єю.

Заспокійлива атмосфера санаторію, чисте повітря і прекрасна природа послужать чудовим тлом для комфортного сімейного відпочинку в Карпатах. Крім м’якого клімату і свіжого гірського повітря, що так важливо для активно зростаючого дитячого організму, тут створені всі умови для того, щоб маленькі мандрівники відчували себе максимально комфортно і невимушено.

Незабутній відпочинок в санаторії «Теплиця»

Вибираючи відпочинок з дітьми в Закарпатті, в санаторії «Теплиця», батькам не потрібно буде думати про те, чим би розважити своє невгамовне чадо. На території санаторію є відмінні дитячі майданчики, спортивні комплекси, організовуються різні розважальні заходи, дитячі анімаційні програми, захоплюючі екскурсійні маршрути, турніри, які точно не дадуть нудьгувати малюкам і дорослим. Жоден санаторій не відрізняється настільки великим кількістю розважальних заходів, які проводяться в «Теплиці». Що може бути краще, приємніше і цікавіше, ніж спільне проведення часу з дітьми на лоні природи, далеко від галасливих і загазованих

мегаполісів, від якого залишаться найяскравіші враження, позитивні емоції і солодкі спогади.

Все залежить від мети Вашого відпочинку з дітьми – або це просто вихідні, проведені на лоні природи, або це тривала відпустка, поєднаний з літніми канікулами. Можливо також, що Вам або Вашій дитині потрібне лікування в санаторії. Від усього цього буде залежати вибір місця відпочинку з дітьми.

Гарний спосіб відпочити сім’єю – це відправитися в подорож з дитиною в Карпати, в санаторій «Теплиця»! І заряд бадьорості отримаєте, і відпочинете, і оздоровитесь!

Заспокійлива атмосфера санаторію «Теплиця» служить прекрасним фоном для сімейного відпочинку. Для дітей в санаторії «Теплиця» є ігрові майданчики, розважальні заходи, дитячі анімаційні програми, вечірні програми для дорослих, дегустації страв закарпатської кухні, виступи фольклорних колективів, спортивні змагання, екскурсійні поїздки, походи, пікніки, які не дадуть вам нудьгувати, а також ви можете відсвяткувати у нас сімейне торжество. Активний відпочинок з дітьми в Карпатах допоможе Вам зблизитися з дитиною, знайти спільні інтереси і теми для розмови. Адже набагато цікавіше щось робити разом c близькими людьми!

Спільний сімейний відпочинок в Карпатах в санаторії «Теплиця» – це цікава подорож, яке дозволить Вам поліпшити взаєморозуміння і привнести гармонію у Вашу родину!