https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/immunitet.jpg

Як підвищити та зміцнити імунітет в період вірусних захворювань?

імунітет

 

 

Як підвищити імунітет в період вірусних захворювань?

«Як підняти імунітет? Як підвищити імунітет? Чим підняти імунітет?» – часте питання яке сьогодні ми чуємо від наших пацієнтів. Більшість людей хочуть прийняти «чарівну пігулку», яка вбереже від хвороб, але чи можливо це?
Як же тоді зміцнювати імунітет ? Щодня лікарі санаторію «Теплиця» працюють над цим питанням. Нормальний сон, фізична активність, раціональне та збалансоване харчування – це ті прості, але дієві речі якими людина може допомогти власній імунній системі. На жаль, практика свідчить, що дотримуватись таких правил значно важче ніж просто прийняти «таблетку»

Як зміцнити імунітет в санаторії «Теплиця»

Пріоритетним напрямком відновлювального лікування, що проводиться у БПС ’’Теплиця‘‘ є переважне призначення не медикаментозних терапевтичних методів, використання природних лікувальних чинників.
Потрапляючи на територію санаторію наші гості змінюють звичайний ритм життя, а саме екологію мегаполісів на чисте карпатське повітря; малорухомий спосіб життя на ранкову гімнастику, нордичну ходу, прогулянки на свіжому повітрі, теренкури у хвойні ліси, плавання, аквагімнастику, аквастеп; неправильне харчування на збалансований щоденний раціон який містить свіжі овочі та фрукти. Вже на зустрічі в лікаря вони отримують рекомендації щодо правильного режиму дня, який містить: повноцінний сон, кліматотерапію, фізичну активність, раціональне харчування, внутрішній прийом мінеральних вод, лікувальні процедури які призначаються індивідуально для кожного пацієнта.

Підвищення імунітету термальними та мінеральними водами

Основною родзинкою нашого санаторію є власні мінеральні та термальні води з унікальним хімічним складом, кожен хімічний елемент має позитивний вплив на посилення імунітету та опірності організму проти вірусів та бактерій, наприклад магній втрачається організмом в стресових ситуаціях приймаючи мінеральні води та бальнеологічні процедури наші пацієнти поповнюють запаси магнію в організмі.
Мінеральні води «Кушницька» та «Олегівська» призначаються для внутрішнього приймання, а термальні у вигляді бальнеопроцедур (басейн, гідро бокси, ванни та душі).

Профілактика та лікування органів дихання в «Соляній кімнаті»

Спелеотерапія – високоефективний метод профілактики, лікування й реабілітації органів дихання у дорослих та дітей. Повітря в кімнаті штучного мікроклімату насичене природним високодисперсним сольовим аерозолем частинки солі до 3-х мікрон,  які не містять мікробів і алергенів – проникають в організм через дихальні шляхи й створюють сильну імуностимулюючу та імуномоделюючу дію.
Великого значення в нашому санаторії приділяється культурі приймання їжі: сніданок, обід, і вечеря є збалансованими по відношенню вмісту білків, жирів та вуглеводів, значне обмеження цукру та солі.

Критерії ефективності проведеного лікування

  1. Зникнення або суттєве зменшення скарг хворого
  2. Нормалізація або значне покращення імунітету
  3. Вірогідна позитивна динаміка або нормалізація гомеостазних показників та клініко-інструментальних тестів,
  4. Зменшення дози базисної медикаментозної терапії або відмова від ліків,
  5. Покращення якості життя.

Наприкінці санаторно–курортного лікування, лікуючими лікарями надаються рекомендації щодо доцільності та можливостей повторного лікування в санаторії «Теплиця».

Автор: Зейкан Слава Семенівна (головний лікар санаторію Теплиця)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *