https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/pyPVx4PMeLAP.jpg

Загострення хронічних захворювань навесні. Чому потрібно їхати в санаторій «Теплиця» навесні?

Нарешті настає довгоочікувана весна – тепло, спів птахів і ароматний запах!

Але навесні відбуваються зміни не тільки погодні зміни відбуваються і всередині нас. З’являється так зване весняне загострення. Після довгої зими організм ослаблений, загострюються різні захворювання, погіршується загальний стан і самопочуття, гостра нестача вітамінів, в силу того, що овочі і фрукти, запасені на зиму, після тривалого зберігання втратили велику частину корисних речовин. Недолік сонячних променів провокує гіповітаміноз вітаміну D, активно бере участь у формуванні імунної та кісткової систем організму. Всі ці негативні фактори знижують опірність організму до вірусних та інфекційних захворювань, епідемія яких з приходом весни, на жаль, не закінчується. Особливо важко переноситься період ранньої весни людьми з хворобами шкіри, травної та нервової систем.

  

Навесні відбувається загострення бронхіальної астми, гіпертонічної хвороби, мігрені, цукрового діабету, багатьох сексуальних розладів, а також порушень менструального циклу у жінок. Багато з цих хвороб вважають психосоматичними, підкреслюючи вплив на їх перебіг думок, почуттів і емоцій.

  – Гіповітамінози негативно позначаються на стані шкірних покривів, провокуючи загострення псоріазу, екземи, фурункульозу, кропив’янки, нейродерміту, але лікування  термальною водою.  в санаторії «Теплиця», це допоможе запобігти.

  –   Навесні високий ризик простудних захворювань! Тому, незважаючи на гарну погоду, не варто забувати про заходи безпеки.

  –  Навесні загострюються  гастрит та виразкова хвороба шлунку, дванадцятипалої кишки, холецистит, щоб їх попередити, варто обмежити прийом заборонених продуктів і не порушувати дисципліну харчування – їсти часто і потроху, а ще краще пройти курс лікування мінеральною водою  в санаторії «Теплиця». У цьому Вам допоможе вода «Кушницька», яка володіє протизапальним ефектом і містить гідрокарбонати (соду), нормалізує рухову і секреторну функції шлунково-кишкового тракту, знизить рівень кислотоутворення у шлунку.

    –   «Весняна астенія» – відрізняється слабкістю, небажанням активних дій, зниженим настроєм, підвищеною чутливістю до емоційних навантажень.

    –  Загострення ревматоїдного артриту, поліартриту, остеохондрозу та інших захворювань суглобів, також відбувається навесні. Лікувальна термальна і мінеральна вода в санаторії «Теплиця» це допоможе уникнути, і Ви забудете про хвороби суглобів на довгий період.

   –    Весна – це традиційно період загострення наявних хронічних захворювань: сечокам’яної хвороби, пієлонефриту, уретриту і простатиту. У зв’язку з цим вкрай важливо, не доводячи до загострення, пройти обстеження і відправитися на оздоровлення в санаторій «Теплиця», де вода «Олегівська» очистить Ваш організм від солей, піску і запальних процесів, а мінерал молодості – кремній – оздоровить і омолодить.

Весна – це час, коли хочеться бути здоровим, красивим, випромінювати молодість, енергію і щастя, бути в найкращій формі.

Так давайте ж бережімо здоров’я разом з санаторієм «Теплиця»!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *