https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/diabet-1.jpg

Цукровий діабет. Лікування цукрового діабету в санаторії “Теплиця”

Цукровий діабет – це порушення обміну речовин, що виникає внаслідок недостатності інсуліну. Головна причина – пошкодження підшлункової залози, яке виникає внаслідок генетичної схильності. Найчастіше на цукровий діабет хворіють люди середнього і старшого віку. Виявляється сухістю в роті, частими сечовипусканнями, підвищенням апетиту, ожирінням, набряканням кінцівок. Цукровий діабет відноситься до найбільш поширених захворювань нашого часу і є однією з причин високої смертності, як за рахунок основного захворювання, так і різних ускладнень, уражаються майже всі органи і системи людського організму. Природні і фізичні факторії, можуть замінити багато методи лікування, в першу чергу фармакологічні. Важливим компонентом комплексного лікування цукрового діабету, є санаторно-курортне лікування з використанням мінеральних ресурсів. Доказовим є аналіз п’ятирічного лікування і спостереження за пацієнтами (зворотний зв’язок), що лікувалися в санаторії «Теплиця».

Лечение сахарного диабета первой степени возможно в санатории «Теплица».

Лікувальні мінеральні води “Олегівська” і “Кушницька”, в поєднанні з комплексом процедур, допоможуть Вам знизити рівень цукру в крові.

Застосування питної мінеральної води «Кушницька», а також «Олегівська» сприяє забезпеченню тривалої ремісії хронічних захворювань печінки, підшлункової залози, нирок, відбивається в поліпшенні обміну речовин і таких які пов’язані з ендокринними причинами.

Програма лікування цукрового діабету в санаторії «Теплиця» включає:

  • дієтичне харчування (стіл №9);
  • прийом води Кушницькій або Олегівській (в залежності від кислотності), які знижують рівень цукру в крові – 3 рази на день за 40 хв. до їди;
  • Термальна вода Теплиця – в термальному басейні;
  • парафино-озокеритні аплікації на кінцівки;
  • масаж;
  • лікувальна гімнастика;
  • цукрознижуючих чай;
  • магнітотерапія нижніх кінцівок.

Середня тривалість лікування становила 14 днів. При порівнянні даних лабораторних досліджень рівня цукру, до і після лікування, зафіксовано стабільне зниження до норми у пацієнтів, які не приймали, цукрознижуючі препарати. У пацієнтів із середньою формою тяжкості перебігу захворювання та наявності вторинної ангиопатии кінцівок, відзначена позитивна динаміка функції, зменшення больового синдрому, поліпшення показників циркуляції.

У переважній більшості випадків досягнуто за рахунок санаторно-курортного лікування, сприяння компенсації розвитку і перебігу цукрового діабету, запобігання розвитку ускладнень.

Лікарі санаторію “Теплиця” зможуть індивідуально для Вас підібрати комплекс процедур для лікування цукрового діабету.

лікування-цукровий-діабет-теплиця лікування цукрового діабету лікування цукрового діабету в санаторії теплиця
лікування цукрового діабету в санаторії лечение-сахарный-диабет-теплица
лікування цукрового діабету лікування цукрового діабету в санаторії

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *