Нордична хода в санаторії «Теплиця»

В санаторії «Теплиця» успішно застосовують новітні розробки з лікування опорно-рухового апарату, одна з них – «NORDIC WALKING» – НОРДИЧНА ХОДЬБА – ПІВНІЧНА ХОДЬБА.

Нордична ходьба (NORDIC WALKING) – новітня розробка з лікування опорно-рухового апарату. Новий вид фітнесу для тих, хто прагне зробити фізичну активність максимально ефективної для здоров’я. Систематичні заняття сприяють поліпшенню фізичного стану організму, підвищують імунітет і загальну витривалість, зміцнюють м’язи і підтримують їх у тонусі.

Лікувальні ефекти. Систематичні заняття нордичної ходьбою сприяють поліпшенню фізичного стану організму, підвищують імунітет і загальну витривалість, зміцнюють м’язи і підтримують їх у тонусі. Знижують ризик розвитку вікових порушень обміну речовин, у тому числі захищають жінок від остеопорозу, сприяючи підвищенню щільності кісткових тканин, так як при помірних фізичних навантаженнях зростає здатність організму засвоювати кальцій.

Нордична ходьба тренує серцево-судинну систему, стимулює кровообіг і роботу внутрішніх органів, знижує рівень холестерину в крові і запобігає розвитку захворювань судин, скорочує ризик виникнення серцево-судинної патології (інфаркту), уповільнює процеси старіння організму. Покращує стан шкіри – завдяки тренувань на свіжому повітрі клітини інтенсивніше насичуються киснем і ефективніше очищаються від токсинів.

Регулярні заняття північної ходьбою підвищують рівень метаболізму в організмі, а він визначає швидкість спалювання жирів, дозволяють позбавитися від зайвих кілограмів і не набрати їх знову.

Заняття нордичної ходьбою підвищують стресостійкість організму, ритмічно повторювані рухи, свіже повітря постійно змінюються пейзажі чудово заспокоюють і допомагають зняти наслідки стресу.

Показання: остеохондроз шийно-грудного відділу хребта, захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинні та дихальні захворювання.

Противопоказания: тяжкі захворювання серця, інфекційні хвороби, захворювання внутрішніх органів у стадії загострення, стан загального нездужання.