https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/NqZr7BV34y8q.jpg

Термальна вода для обличчя

Термальна вода для обличчя — це універсальний косметичний засіб. Основна завдання термальної води — це зволоження і захист особи від негативних зовнішніх впливів. Термальна вода це універсальний засіб для особи, що містить в собі мінеральні солі і мікроелементи (селен, магній, калій, натрій, залізо тощо), які максимально відповідають складу мікроелементів та мінералів в організмі людини.

Термальна вода «Теплиця», яка використовується в санаторно-курортному лікуванні санаторію «Теплиця» на Закарпатті, чудово   покращує стан шкіри, волосся  і тіла.

Особливість води полягає в тому, що вона прискорює клітковий метаболізм, збільшує опірність до негативних впливів навколишнього середовища, відновлює рівень вологи, нормалізує водно-ліпідний баланс, підвищує природні захисні властивості.

Крім прийому термальних ванн в санаторії «Теплиця»,воду можна розпорошувати на обличчя з відстані близько 30 см, а потім акуратно промокнути надлишки.

Воду наносять після очищення і перед нанесенням крему — це посилить косметичний ефект крему. Використовують термальну воду вранці і ввечері.

Термальна вода незамінна в багатьох випадках життя ( як засіб для зволоження шкіри, і для закріплення макіяжу, і для зняття роздратувань після засмаги або опіку, епіляції і пілінгу, а також як основу під макіяж.      

Особливо корисна термальна вода влітку і взимку. Влітку вона захищає тіло від сонячних променів і рятує від спеки, а взимку – від центрального опалення. Тому для жінок, які мають суху шкіру, термальна вода стане гарним помічником.

                     

Лікарями термального курорту «Теплиця» розроблені програми оздоровлення і омолоджування організму. Вам запропонують не тільки прийняття термальних ванн, але і СПА-ванни з перозоном, молочні, винні, ванільні, косметичний масаж обличчя, душ Віші, душ Шарко, плавання в мінеральному басейні, прийом питної води, багатої кремнієм, мінералом молодості і краси.

СПА вихідні можуть пройти з задоволенням!

Подаруйте собі та своїй шкірі хвилини радості і насолоди, приїжджайте в санаторій «Теплиця»!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *