https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2015/03/singl-o2-terapy-1.jpg

Синглетно-киснева терапія (кисневий коктейль) в санаторії «Теплиця»

 

Синглетно-киснева терапія у санаторії «Теплиця» успішно застосовується при лікуванні захворювань вже багато років. Оскільки кисень – основне джерело життя, а кисневий коктейль – продукт з багатогранними корисними властивостями.

Киснево-синглетний коктейль чинить сприятливу дію на імунну систему людини при одночасній стабілізації аеробного обміну та поліпшення роботи всіх органів і систем організму без побічних ефектів.

Синглетно-киснева терапія (СКТ) використовується для лікування і профілактики захворювань, викликаних порушеннями окислювально-відновного балансу і збільшенням кількості вільних радикалів в організмі, шляхом застосування активованої води і повітря.

Регулярне вживання кисневих коктейлів в санаторії «Теплиця» на основі кисневої пінки, приносить результат:

 – Спалює недоокислені продукти розпаду, які гальмують вихід жиру з жирових депо, і тим самим активізує процеси схуднення.

– Піднімається рівень гемоглобіну в крові.

– Прискорюються обмінний і регенеративний процеси, “згасають” запалення.

– Підвищується імунітет.

– Активний кисень допомагає відновити життєві сили після фізичних перевантажень, стресів, отруєнь, операцій, травм та опіків.

– Активізує моторні, ферментативні і секреторні функції шлунково-кишкового тракту, нормалізує його мікрофлору, а отже, покращує травний процес, прискорює розщеплення поживних речовин.

– Прискорює окислювально-відновні процеси.

– Активізує процеси утворення і опока жовчі.

– Долає дегенеративні зміни і некроз стінок кровоносних судин.

– Покращує сон.

– Зростає продуктивність праці.

– Зменшується стомлюваність.

– Знижує шкідливий вплив навколишнього середовища.

– Кисень покращує, тонізує загальний стан організму.

  Показання до застосування синглетно-кисневої пінки в санаторії «Теплиця»:

– бронхо-легеневої системи (бронхіальна астма, бронхіти);

– серцево-судинної системи (ревматизм, гіпертонічна хвороба, ІХС, серцева недостатність і недостатність кровообігу та ін);

– неврологічні хвороби (патологія судин головного мозку, діенцефальний синдром, вегето-судинна дистонія, неврози, астенічні стани);

цукровий діабет;

– системні захворювання коллагеноза (ревматизм та ін);

– імунні захворювання;

– порушення аеробного обміну.

 Застосування синглетно-кисневої пінки в санаторії  «Теплиця» у поєднанні з іншими процедурами показує високий результат оздоровлення організму.   Приймати кисневий коктейль необхідно за 30 хвилин до їжі або через 1,5 години після їжі.  Терапевтичний курс складається з 15-30 сеансів в залежності від виду і тяжкості захворювання.

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *