ЕФЕКТИВНА ПРОГРАМА
Програма Реабілітації Після COVID-19

Швидке відновлення функції системи дихання та інших систем організму, відмова від ліків та запобігання хронізації захворювань.

Slider

Реабілітація Після COVID-19

2020 рік – став надзвичайно складним випробуванням для всієї планети. Причиною цього стало поширення коронавірусної інфекції – COVID-19. Основними в групі ризику були люди з ослабленим імунітетом, які мали хронічні захворювання. Але з часом стало відомим, що цей вірус впливає на всі вікові групи людей та порушує функції основних систем організму. Всім хто зміг подолати цю недугу, а особливо тим хто перенесли важку або середню форму коронавірусу, необхідне відновлення всього організму. 

Надаючи допомогу таким пацієнтам, лікарі санаторію «Теплиця» розробили спеціальну програму реабілітації хворих які перенесли СOVID-19. 

Про програму реабілітації після COVID-19 - головний лікар санаторію Теплиця Зейкан Слава Семенівна

Цілі програми

Швидке відновлення функції системи дихання та інших систем організму, відмова від ліків та запобігання хронізації захворювань. 

Тривалість лікування

Рекомендований термін реабілітації складає 14 днів, при якому спостерігається настання лікувального ефекту

Термальне джерело

Унікальне джерело термальної води, з високоефективним біохімічним складом, яке немає аналогів в Україні, лікує недуги майже всіх систем організму. 

Природа та Клімат

Свіже чисте повітря Виноградівського краю у поєднанні з прекрасними ландшафтами Чорної гори, укритої реліктовими могутніми лісами. Найтепліший клімат Закарпаття  та чисті прозорі річки покращать не тільки ваше емоційне здоров’я, а також і фізичне самопочуття. 

Індивідуальний підхід

Кожен пацієнт має різні захворювання та симптоми, тому для всіх гостей санаторію розробляється  індивідуальний план лікування та процедур. 

Лікувальний ефект від проходження курсу реабілітації

  • Відновлення функції дихання; 
  • Відмова від ліків, або зменшення їх кількості; 
  • Покращення психоемоційного стану; 
  • Зміцнення імунітету; 
  • Покращення якості сну. 

Обов’язкові вимоги

  • Наявність довідки про епідемоточення ( відсутність контакту з інфекційно-хворими людьми протягом 21 дня) 
  • Наявність санаторно-курортної карти 

ДОЗВОЛИ ТА СЕРТИФІКАТИ