https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/pilates-1.jpg

Пілатес в санаторії «Теплиця»

 

В санаторії «Теплиця» проводяться заняття Пілатесом.  Пілатес  це  система вправ для всього тіла, яка підтягує м’язи, розвиває їх  рухливість, гнучкість суглобів і допомагає відновити м’язовий баланс, зміцнюючи все тіло.

  Цей комплекс тренувань розробив німецький тренер Джозеф Пілатес. З віком наше тіло стає все менш і менш слухняним. Суглоби звикають до сидячій роботі і втрачають рухливість, чмв веде до  ожиріння, м’язової  атрофії, захворювання хребта, незбалансованого  розвитку опорно-рухового апарату. А Система Пілатес допомагає вдосконалення і краще  розуміння  свого тіла, своїх м’язів: як забезпечити стабілізацію хребта і суглобів, сформувати гарну поставу, придбати здатність не тільки напружувати, але і розслабляти м’язи. Веде до гармонізації психіки, вміння правильно реагувати на стреси і уникати їх негативного впливу.

Сьогодні Пілатес  – одне з найпопулярніших в світі фітнес – напрямків. Пілатес – це спорт для всіх. Займатися пілатесом в санаторії «Теплиця» можуть усі, незалежно від віку і статі.  Головне у виконанні вправ за системою пілатес – це концентрація уваги і точне, правильне виконання рухів,  звертаючи  увагу на дихання. Дихати потрібно животом, а повітря при диханні направляти в поперек.

Користь від занять  пілатесом,  в санаторії «Теплиця» величезна і  поєднується з іншими видами оздоровчих і лікувальних процедур, а саме: плавання в басейні мінеральному аквагімнастика, аквастеп, аквафітнес, нордична ходьба.  Відвідування лікувального  термального  басейну, різні види масажу, що сприяють загальному оздоровленню організму, поліпшенню постави,  скидається зайву вагу,  зміцнюються   м’язи низу спини, тазу і преса, зменшуються  болі в хребті.  Займаючись пілатесом, Ви не завдати собі шкоди і не травмуєтеся, це самий безпечний спосіб підтягнути тіло, завдяки м’якому впливу і плавним рухам.

 

  

Лікарі санаторію «Теплиця» (фізіотерапевти, реабілітологи)  рекомендують дану систему в якості реабілітаційної програми, у тому числі і тим, хто переніс травми хребта. Особливо необхідні вправи за системою Пілатесу жінкам, оскільки дозволяють значно зміцнити м’язи низу спини, що істотно в допологовий і післяпологовий період.

  Пілатес розвиває координацію, покращує гнучкість, вчить рухатися красиво і граціозно. Заняття пілатесом корисні людям будь-якого віку і статі, всім, хто хоче добре виглядати і бути у відмінній формі. Вправи пілатес дуже багатопланові, і включають в роботу велику кількість м’язів одночасно, вимагаючи правильної техніки виконання, а кількість повторень при цьому може бути мінімальним.  Руху в пілатес м’яко розтягують м’язи, роблячи їх довшими і стрункішими.

 Система Пілатес –  «працює» з вашим тілом і комплексно  підвищує м’язовий тонус, робить ваші рухи такими пластичними, Вам не потрібно  качати окремо спину, окремо прес, окремо ноги, ви тренуєте все тіло разом.

 Пілатес  позбавляє від болю в спині, виліковує  травми хребта;

Пілатес бореться  з остеоартритом, остеопорозом, наслідками  травм колінних і плечових суглобів;

Пілатес бореться з  головним болем, а також наслідками стресу.

                          В санаторії “Теплиця” завжди Вам раді!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *