https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/gjADXGwG6wLa.jpg

Осінь. Загострення хронічних захворювань восени

 

Закінчиться літо і дуже швидко настане осінь. А восени більшість людей мало рухаються, з-за чого організм починає відчувати стрес, і відбувається загострення хронічних захворювань.

 В осінній період загострюються багато хронічні захворювання, а саме: гастрит і виразка, панкреатит і холецистит, захворювання суглобів, радикуліт, нервової системи, психіки, геморой і простатит, цистит та уретрит, починаються серцеві проблеми.

       Як зрозуміти, чи з’явилося загострення хронічних захворювань восени? Прислухайтеся до себе! Якщо у вас з’явилися: тривожність, слабкість, головні болі, порушився сон, захворіли суглоби, Ви надмірно дратівливі і сильно збудливі, то Вам неодмінно потрібно їхати восени на оздоровлення в санаторій «Теплиця».

У Вас є шанс уникнути цього !

   Якщо Ви почнете своєчасну профілактику загострення хронічних захворювань восени, купивши путівку в санаторій «Теплиця». Санаторій «Теплиця» спеціалізується на лікуванні суглобів, артриту, радикуліту, хребта, захворювань ШКТ, судинної, неврологічної та ендокринної систем. Курс процедур, які призначать кваліфіковані лікарі-фізіотерапевти санаторію «Теплиця», купання в термальних і мінеральних басейнах, принесуть Вам позитивні результати оздоровлення та попередження загострення хронічних захворювань в осінній період і підготують організм до довгої і холодної зими.

Зробіть Ваш вибір в користь санаторію «Теплиця»!

 

     

Хронических-заболеваний-осенью  Заболевания-осенью   

 

     

   

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *