https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/0cwBcbXQmxlS.jpg

Цукровий діабет. Лікування цукрового діабету

Цукровий діабет відноситься до найбільш поширених захворювань сьогодення і є однією з причин високої смертності, як за рахунок основного захворювання, так і різних ускладнень, що вражають майже всі органи і системи людського організму.

Природні та преформовані фізичні фактори, можуть замінити багато методів лікування, в першу чергу фармакологічні. Важливим компонентом комплексного лікування цукрового діабету, є санаторно-курортне лікування з використанням мінеральних ресурсів. Показником є аналіз п’ятирічного лікування і спостереження за пацієнтами (зворотний зв’язок), що лікувалися в санаторії «Теплиця».

В комплекс лікування даної патології, в нашому закладі входить: дієтотерапія (стіл №9), питне застосування мінеральної води «Кушницька» (гідрокарбонатно-натрієвої) 3 рази в день за 40 хв. До їжі, прийом термальних ванн з експозиції 15 хв. При температурі 35С, магнітотерапія нижніх кінцівок, парафіно-озокеритові аплікації на кінцівки, масаж, ЛФК, фіто збори цукрознижувальної дії. Середня тривалість лікування становить 14 днів. При порівнянні даних лабораторних досліджень рівня цукру, до і після лікування, зафіксовано стабільне зниження з наближенням до норми у пацієнтів, які не вживали, або використовували спорадично цукрознижувальні препарати. Пацієнти із середньою формою тяжкості перебігу захворювання та наявності вторинної ангиопатии кінцівок, зазначена позитивна динаміка функції, зменшення больового синдрому, поліпшення показників циркуляції.

У переважній більшості випадків досягнуто за рахунок санаторно-курортного лікування сприяння компенсації розвитку і перебігу цукрового діабету, запобігання розвитку ускладнень.

Застосування питної мінеральної води «Кушницька», а також «Олегівська» сприяє забезпеченню тривалої ремісії хронічних захворювань печінки, підшлункової залози, нирок, відбивається в поліпшенні обміну речовин і таких, які пов’язані з ендокринними причинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *