https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/plavanie-bassein-polza-1.jpg

Користь плавання в басейні з мінеральною водою в санаторії «Теплиця»

 

Плавання в басейні – чинить комплексну оздоровчу, загальнозміцнюючий і оздоровчий вплив на організм людини і рівних серед інших видів фізичної активності немає.

Користь плавання в басейні полягає в ефективному позитивному впливі на фігуру. Водні процедури у цьому відношенні помітно краще звичайної аеробіки, оскільки, виконуючи вправи у воді, задіюються практично всі групи м’язів, у результаті чого фігура формується пропорційно. Також для того, щоб тіло було в тонусі, рекомендується загартовування.

 

Користь плавання в басейні 

– За допомогою плавання в минеральному басейні виправляються проблеми, пов’язані з хребтом, йде розвантаження міжхребетних дисків. Тому для того, щоб формувалася правильна постава, рекомендується відвідування басейну з дитинства.

– Підвищується працездатність і збільшується витривалість. При плавання в басейні відбувається активне зміцнення плечового поясу, м’язів рук, живота, стегон і сідниць. До того ж за рахунок додаткових навантажень суглобами отримується додаткова гнучкість. Плавати в басейні також корисно людям, які мають проблеми з суглобами, спиною, зайвою вагою, а також і під час вагітності.

– Надає благотворний вплив, який чиниться на нервову систему.

Плавання в басейні  добре впливає на зміцнення здоров’я, відновлення роботи організму після перенесених фізичних навантажень і психологічних травм, а також сприяє зниженню або збереження ваги.

– При заняттях плаванням навантаження рівномірно розподіляється на всі без винятку групи м’язів.

– Під час плавання в басейні з організму швидше виводяться різні шлаки. Це відбувається за рахунок того, що нирки набагато ефективніше забезпечуються кров’ю. До речі, також миттєво і виводяться токсини,

Плавання благотворно впливає на нервову систему, у людини підвищується увага та загальний емоційний фон.

Плавание благотворно впливає на кровоносну систему: відбувається зниження артеріального тиску, а це знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

–  Плавання нормалізує серцевий ритм і кровообіг, покращує еластичність судин і серцевого м’яза, надаючи позитивний ефект на струм крові і, отже, насичення організму киснем

Плавання в басейні абсолютно безпечно для суглобів. Більше того, воно навпаки благотворно позначається на відновленні їх рухливості.

Користь плавання в басейні полягає в спалюванні зайвих калорій.

Приїхавши в санаторій «Теплиця» у Вас є можливість плавати в басейні з мінеральною водою, відвідувати заняття з аквагімнастики, аквастепа, аквафітнесу. 

  Вибирайте здоровий спосіб життя, вибирайте «Теплицю»!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *