https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2015/03/phiziotherapy.jpg

Фізіотерапія в санаторії «Теплиця»

Фізіотерапія (з др.-греч. φ?σις — природа + θεραπε?α — лікування) — спеціалізована область клінічної медицини, що вивчає фізіологічну і лікувальну дію природних і штучно створюваних фізичних факторів на організм людини.

Фізіотерапія є одним з найстаріших лікувальних і профілактичних напрямків медицини, яка включає в себе безліч розділів. Серед найбільших розділів фізіотерапії можна відзначити:

  • лікування за допомогою лазеротерапії, низькочастотної лазерної терапії,
  • діадинамотерапії,
  • ампліпульстерапії в офтальмології,
  • транскраніальної і трансвертебральной мікрополярізаціі,
  • міостімуляциі,
  • теплового випромінювання та інших різних механічних впливів,
  • кріотерапії

Кожен з цих розділів включає ряд відособлених, або комплексних лікувальних методів, заснованих на використанні того чи іншого фізичного чинника.

Електрофорез і фонофорез займають проміжне положення між фізіотерапією і фармакотерапії, так як при цих фізіотерапевтичних процедурах електричний струм або ультразвук використовуються для доставки лікарських речовин через шкіру і слизові.

Чому важливо проводити повний курс фізіотерапії?

Фізіотерапія – найбільш часто використовуваний метод відновлення здоров’я людини. Зовсім не варто применшувати її ефективність. Якщо немає протипоказань, то застосування фізіотерапії актуально після лікування багатьох хвороб. Навіть одноразове вплив фізіотерапевтичних процедур благотворно впливає на відновлювальні функції людини. Використовувані медичні прилади надають позитивний ефект протягом довгих годин, іноді днів.

При цьому вкрай важливо проводити повний курс фізіотерапії. Сеанси можуть проводитися щодня або через день, позитивні зміни посилюються з кожним днем, одужання настає значно швидше. Навіть після закінчення курсу процедур самопочуття пацієнта продовжує поліпшуватися – це наслідок застосування фізіотерапії. Варто відзначити, що при використанні фізіотерапевтичних процедур, можна значно зменшити прийом лікарських препаратів.

Велике значення відіграє фізиолікування, як профілактичну дію вже після одужання пацієнта, щоб уникнути повторення захворювання, або придбання нових недуг. Фізіопроцедури дуже ефективні. Унікальною особливістю фізіотерапії цілком можна назвати можливість точного дозування физиолечения.

В санаторії «Теплиця» застосування природних і штучно створюваних фізичних факторів, тобто фізіотерапія, широко використовується для лікування цілого ряду захворювань. Найпопулярнішими і затребуваними фізіотерапевтичними методами є теплове лікування, електролікування, водолікування, лікування за допомогою механічних впливів. Електролікування – це фізіотерапія за допомогою електричного поля, впливу на організм постійного і змінного струму, змінного магнітного поля, різних електрострумів. Способи теплого лікування засновані на застосуванні парафіну, озокериту. При призначенні світлолікування проводиться вплив ультрафіолетових, світловим або інфрачервоним випромінюванням. Як говорилося вище, фізіотерапія – це ще й приємне водолікування. В цьому випадку оздоровче, зміцнювальний вплив надає вода через прийняття лікувальних душів, ванни і т.д.

Вібротерапія, ультразвукова терапія, масаж це види механічного лікування, які також відносяться до фізіотерапевтичних процедур, які проводяться в нашому санаторії. Крім того, фізіотерапія має такий самостійний розділ, як курортологія.

Успішне застосування фізіотерапевтичних методів переважна більшість гостей нашого санаторію вже встигли відчути на власному досвіді. Всі фізіотерапевтичні маніпуляції в умовах нашого санаторію проводять тільки кваліфіковані медсестри, а самі процедури проходять в приємній обстановці, що психологічно важливо для будь-якої людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *