https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/373451_1-2.jpg

Цукровий діабет – не діагноз, а лише корекція способу життя!

Цукровий діабет відноситься до групи ендокринних захворювань.  Він займає третє місце за кількістю хворих після серцево-судинних і онкологічних захворювань. Цією хворобою страждає кожен 13-й житель Землі.

Розвивається цукровий діабет на фоні недостатності гормону інсуліну. Внаслідок чого відбувається порушення усіх видів обміну речовин. За останні роки спостерігається збільшення випадків захворюваності на цукровий діабет. І не останню роль в цьому відіграє незадовільний стан екології. Симптоми даної хвороби розвиваються доволі швидко. Серед них: загальна слабкість, постійна спрага, голод, втрата ваги, сухість шкіри.

В комплексі медикаментозне і санітарно-курортне лікування допомагають запобігти швидкому розвитку ускладнень.

Саме такий комплексний підхід пропонує санаторій «Теплиця». Позитивний ефект дає прийом наших мінеральних вод в поєднанні з фітотерапією, дієтичним харчуванням, фізіо-, та бальнеопроцедурами, фізичними навантаженнями, правильним режимом дня та ін. Санаторно-курортне лікування відбувається під постійним та ретельним контролем висококваліфікованих лікарів, результатом чого є здатність покращити самопочуття та значно знизити рівень цукру в крові, а також уникнути ускладнень в подальшому.

Не зволікайте з лікуванням. Саме зараз час подбати про своє здоров’я! Команда наших лікарів, цілющі мінеральні води та екологічно чисте гірське повітря допоможуть Вам у цьому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *