Методика Євмінова та її застосування в санаторії "Теплиця"

 

Для ефективного лікування захворювань хребта в санаторії методика пасивного підводного вертикального витягнення хребта (аквагімнастика) успішно застосовують у поєднанні з методикою Євмінова.

Застосування методики Євмінова в санаторії «Теплиця»

В багатопрофільному санаторії «Теплиця», одним з основних профілів якого є лікування захворювань опорно-рухового апарату, вже кілька років успішно застосовується принципово новий метод лікування і профілактики захворювань хребта, розроблений  В. О. Євмінова.

Ефективне лікування захворювань хребта у санаторії забезпечується поєднанням декількох методик:

  • оригінальної методики пасивного підводного вертикального витягнення хребта з застосуванням спеціальних аквапоясов (аквагімнастики) терапевтичних басейнах з унікальною термальної та мінеральними водами
  • принципово нової методики Євмінова.

«Методика Євмінова» – це запатентована, досліджена і затверджена Моз України методика кінезотерапії, яка використовується для лікування і профілактики захворювань хребта. Методика Євмінова передбачає розвантаження хребта на спеціальному тренажері (Профілакторі Євмінова), запатентованому у всіх країнах Європи, а також виконання комплексу вправ на похилій площині цього тренажера.

За методикою Євмінова для лікування (відновлення) хребта необхідно займатися 30 хвилин в день по 5-15 хвилин за одне заняття. На тлі розвантаження (витягнення) хребта виконуються спеціальні вправи. За певний час м'язи «заповнюють» простір уздовж хребта, яке утворилося внаслідок тракції, зміцнюється «м'язовий корсет» хребта.

Внаслідок чого, частина навантаження, що йде на хребетний стовп, беруть на себе новоутворені м'язи і зміцнені зв'язки. Таким чином, навантаження на міжхребцеві диски істотно зменшується, і відновлення пошкоджених дисків проходить набагато інтенсивніше. Це особливо важливо при грижах міжхребцевих дисків. Спрямований тренінг глибоких м'язів хребта призводить до збільшення міжклітинної рідини, яка покращує дифузне харчування міжхребцевих дисків і їх пульпозных ядер. Крім того, активну дифузне харчування міжхребцевих дисків забезпечується так званими «насосним механізмом», суть якого полягає в багаторазовому стисненні і розтягуванні хребта в результаті вправ на Профілакторі Євмінова.

При виписці пацієнтам санаторію рекомендується для збільшення тривалості ефекту лікування продовжувати заняття з використанням Профілактора Євмінова у домашніх умовах.

Більш детальну інформацію про Центр Євмінова можна дізнатися на Інтернет-сайті  www.evminov.com