СПА-ванни в санаторії Теплиця

З використанням м’якої природної гідрокарбонатної натрієво-кальцієвої слабомінералізованої води:

  • скипидарні ванни
  • сірчані ванни
  • каштанові ванни
  • дерматологічні ванни
  • ванни з ялівцем
  • ванни для м’язів і суглобів (саліцилати)

 В санаторії «Теплиця» виняткова увага приділяється бальнеології –  використання з лікувально-профілактичною метою мінеральних вод. На їх основі в оздоровниці готують різноманітні ванни: як класичні (йодобромні, хвойні, з додаванням ефірних олій і ін), так і засновані на новітніх наукових розробках.

Лікування ваннами (водолікування) було популярно в усі часи. Здавна людям було відомо, що шкіра – самий великий орган виділення шлаків, відповідно, з метою загального оздоровлення було необхідно знайти спосіб активізації її діяльності. Таким засобом, що стимулює видільну функцію шкіри, стали лікувальні ванни.

Чому ж ось уже багато століть поспіль приваблюють людей ванни?

Водолікування надає природне фізичний вплив на організм людини. Воно відрізняється від багатьох інших коштів, своєю доступністю, безпекою та ефективністю: при грамотному застосуванні води можна в повній мірі виправляти багато функціональні розлади, успішно боротися з хворобами і зберігати працездатність до глибокої
старості. Знаменита єгипетська цариця Клеопатра знала толк в косметичних ваннах, періодично занурюючи свою найясніше тіло то молоко, то в настої трав, то в ароматичні масла. Більшість з цих рецептів дійшли до наших днів. На щастя, у наш час для застосування їх на практиці зовсім не обов’язково володіти царським саном і великими коштами.