Отзывы

Написать отзыв

Дуже всім дякую за хороший відпочинок: привітливій, чуйній адміністрації, людям в білих халатах, знаючим свою справу, за тепле відношення до відпочиваючих, обслуговуючим номер, які до нас привітні і завжди з посмішкою теплою. Кухарям в їдальні за смачні страви. Кухня неперевершена.
«Теплиця» від слова «тепло», в якій дійсно тепло і затишно. У «Теплиці» гарна територія. Якщо задався ціллю знайти недоліки, все одно не знайшов би, бо їх немає.
Дякую! Дякую! Дякую! Я не один раз до Вас ще приїду. Я тільки ввійшов в ритм і вже треба покидати, а так не хочеться.
А всій «Теплиці» я бажаю триматися на такому рівні! Я Вас дуже люблю!

Ярковський В.С.
 
31.10.19

Дуже дякую, за професійний підхід та чутливе ставлення масажиста Вікторії Феєр. Бажаю здоров'я та наснаги.

Лукаш В.О.
 
27.10.19

Отличный санаторий для тех, кому действительно нужно подлечиться
Долго искала в Интернете санаторий с термальным бассейном, хорошей лечебной базой и адекватными ценами. Много читала о том, что термальные воды чудесным образом помагают тем, у кого проблемы с руками-ногами-позвоночником и с повышеным сахаром в крови. Мой выбор остановился на "Теплице". И то, что своей очереди на путевку я ждала с июля по октябрь, лишний раз убедило меня, что ехать надо именно сюда.
В выборе не ошиблась. Приехала, прихрамывая, а уже через 5 дней забыла о том, что болит нога. Номер был стандарт, так себе, но и стоил он не так уж много. Для любителей особого комфорта есть и люкс, и делюкс. Но главное там - воды! Термальные и минеральные! И коллектив очень внимательный. В рекламе, думаю, санаторий не нуждается, поэтому на этом и остановлюсь.
А вот о приятном бонусе, все таки, упомяну: там по вечерам работает изумительная косметолог Анна Ивановна, которая удивительно хорошо делает массаж лица, шеи и области декольте. Пройти такую процедуру после дневного лечения - просто блаженство. И, кстати, недорого. Так что вернулась я домой совсем другим человеком и помолодела лет на 5. Буду бронировать путевку и на следующий год. И вам советую!

Окулиш.О
 
26.10.19

Щиро дякуємо колективу санаторію « Теплиця» за турботу, людяність, піклування за наше здоров'я. Дякуємо за Ваш професіоналізм. Дякуємо поварам за смачну їжу. Все класно. Дякуємо адміністрації санаторію за чудовий персонал.
Бажаємо санаторію «Теплиця» подальшого процвітання.

З повагою сім’ї: Глушко та Тарасюк.
 
23.10.19

Від щирого серця дякуємо персоналу санаторію за теплий прийом, за щирі посмішки і відносини. Дуже сподобались бальнеологічні процедури та щирі дівчата Анна Староста та Наталя. Дуже гарний асортимент меню в їдальні, смачна їжа, добре відношення офіціантів підвищує апетит.
Дякуємо адміністрації санаторію за гарний персонал, який додає здоров'я і позитив відпочиваючим. Цілуємо всіх.

м.Київ, м.Дніпро.
 
19.10.19

Щиро дякуємо культорганізатору Світлані за гарні і цікаві екскурсії. Все просто чудово: гарні краєвиди, цікаві розповіді про культуру цього краю, історію. Сподобалося ставлення до людей. Хороша лікувальна база, меню дуже різноманітне, продуманий графік роботи медичної бази, дуже сподобався термальний басейн і взагалі, мені все сподобалося, море позитиву. Дуже дякуємо і обов'зково приїдемо ще раз.

Чемериська Т.А.
 
18.10.19