Отзывы

Написать отзыв

Колектив Луцького НТУ та факультет бізнесу ЛНТУ висловлює щиру подяку санаторіям "Теплиця", "Боржава" за теплу гостинність. Чудове місце, мальовнича природа, гостинність господарів, високий рівень обслуговування персоналом - дуже вразили нас. Ми отримали масу позитиву!!! Щиро дякуємо Вам і бажаємо процвітання та успіхів!!!!!!

Факультет бізнесу. Луцький національний технічний університет
 
28.11.19

Зробили пробний виїзд з чоловіком в "Теплицю". Як в казці побували. Незважаючи на різке похолодання в санаторії тепло. Дуже вразила терплячість і позитивне ставлення співробітників до капризів відвідувачів. Медичний персонал - великі молодці. Для себе ми вперше відкрили ароматерапію, це щось неймовірне!!!! Від лікування та відпочинку позитив! Тепер думаємо приїхати вже як буде тепло - кажуть влітку тут набагато красивіше!

Віта, Київська область
 
27.11.19

Хочу висловити велику подяку дружньому щирому колективу санаторію "Теплиця" за гостинність, ввічливість, бажання завжди допомогти, за тепле спілкування, за атмосферу великої родини, за усмішки і добрий настрій. Всім щиро дякую! Не можу не виділити програміста Колю, який прийшов нам на допомогу у скрутному становищі і допоміг нам придбати квитки через інтернет. Щира йому подяка! Не можу окремо не згадати інструктора Вікторію, за її терпіння пояснювати вправи, за її доброзичливість, за її скурпульозно виконувану роботу. Вона відкрила для мене прекрасний світ аквагімнастики. Прошу нікого не ображатись, бо не можна всіх перерахувати, а всі достойні похвали!

Шаруділова Наталія
 
24.11.19

Дякуємо! Відпочинок супер, персонал - найкращі????

Юлія
 
24.11.19

Раджу санаторій "Теплиця" як хороший санаторій з якісною медичною базою.
Нещодавно відкритий новий бювет вражає своїм виглядом і різноманіттям мінеральних вод.
Карпатська природа, теплий мікроклімат, близькість до поверхні гарячих термальних вод, ліс,
сучасні методи лікування, все разом узяте,створює позитивний настрій, що дуже важливо для успішного лікування.
Тут працюють доброзичливі, уважні і чуйні співробітники.
Рекомендую цей санаторій усім.

місто Луцьк, Юрій Тулашвілі
 
20.11.19

Дуже вдячна організатору Світлані за дуже цікаві концерти кожну суботу і неділю. Отримала задоволення від пісень. Дякую Всім!

Ворона О.П.
 
19.11.19