Отзывы

Написать отзыв

Хочу подякувати всім працівникам санаторію «Теплиця» за все, що тут відбувається. Всі працівники на своєму місці, дуже чуйні, професіонали в своїй роботі.
Приїхала перший раз до Вас і була вражена всім!!! Тепер буду рекомендувати їхати в санаторій тільки до Вас!!!
Дуже велика подяка, від нашого маленького колективу, який ми змогли тут створити, Світлані – організатору дозвілля. Вона дуже гарно і весело проводила вечірні дискотеки!

Подяка з Одещини
 
28.12.19

Дякуємо за гарне та корисне лікування, а також за дуже доброзичливе ставлення всього персоналу санаторію «Теплиця» - лікарів, медсестер, санітарок, покоївок та особливо активної культпрацівниці Світлани, яка проводила вечори, не дозволяла нудьгувати.
Подобається все!
Приїдемо ще!
P.S.: велике спасибі і особлива вдячність кухарям санаторію.

Курінна Людмила, Коваленко Надія, Номировська Валентина з Одещини
 
25.12.19

Не проміняю Теплицю ні на який інший санаторій, все подоьається- природа, люди , атмосфера, лікування

Мила
 
20.12.19

"Теплиця", дякую за людяність та теплий прийом!!! Величезний привіт дівчатам-масажисткам! Після вашого санаторію як новенький!!!!!

Магеря Андрій, Житомир
 
17.12.19

Была 2 недели, но время пролетело очень быстро . Основное время провела на процедурах и походах на природу. Процедуры для меня были приятные и необременительные, главное посоветоваться с врачом и решить для себя - на что хочешь сделать основной упор в лечении. Желаю всем здоровья!

Царюк Т.Н., Запорожье
 
11.12.19

Выражаем большую благодарность всему коллективу санатория «Теплица» за внимание, чуткость и заботу. Здесь каждый на своем месте, начиная с администрации, докторов, медсестер, горничных, работников столовой. Хочется поблагодарить культорганизатора Светлану за замечательные вечера, за интересные фильмы. А сегодняшний бограч!!! Желаем родному санаторию процветания, а всем сотрудникам крепкого здоровья.

С уважением семья Щуровых
 
10.12.19