Отзывы

Написать отзыв

Дякую за гостинність і чудовий насирій!)

Луцький НТУ
 
16.11.19

Дякую за гостинність і чудовий насирій!)

Луцький НТУ
 
16.11.19

Відвідали з колективом Луцького національного технічного університету санаторій Теплиця. Вражені високим рівнем обслуговування, гостинністю, мінеральним та термальним басейнами, природою. Дякуємо персоналу санаторію, за теплий прийом, щирі посмішки та відносини.

Оксана Л.
 
15.11.19

Сім'я Забіяк з Вінниці хоче висловити велику вдячність усьому колективу санаторію «Теплиця» від рецепції до директора за якісне надання послуг з лікування та обслуговування, харчування і прибирання. Особлива подяку культорганізатору Світлані за чудово проведений вільний час та цікаві щоденні фільми в кінотеатрі. Це санаторій, в який хочеться повертатися знов і знов!

Сім’я Забіяк
 
13.11.19

отдыхали в теплице с 12 по 26 октября 2019.Отличная оздоровительная база.С богатыми природными ресурсами . Доброжелательный медперсонал. Хороший выбор блюд в столовой.Много салатов!Особенно отметим работу менеджера отдела маркетинга Светланы. Она обогатила и дополнила лечение незабываемыми эмоциями входе экскурсий.Знание истории.Умение подать информацию,увлечь на экскурсии,достойно восхищения.Желаем процветания Теплице .

Базилевич, Руденко
 
10.11.19

Природа навколо санаторію «Теплиця» дивовижна. Краєвиди захоплюють подих. Доглянута територія санаторію. Є місця для відпочинку на території санаторію. Гостинний персонал та керівництво. Вид з вікон номерів фантастичний. Проходять щоденні розважальні програми. Ситні обіди. Води у басейнах з термальною та мінеральною водами чисті. Чудовий мед персонал. Дякую за гостинність.

Таня
 
07.11.19