Отзывы

Написать отзыв

Чудовий санаторій, оздоровлення, відпочинок. А найприємніше – це чудовий, чемний, доброзичливий персонал: від директора до кожного працівника в будь-якому приміщенні цього санаторію.
До зустрічі в наступному році. З вдячністю, Ірина Грищенко, м. Київ.

Ірина Грищенко, м. Київ
 
21.07.19

Велике сердечне дякую директору Тетяні Дмитрівні за її щирість і доброту, за порозуміння моєї проблеми, яка виникла в перші дні мого відпочинку. Ще хочу подякувати масажисту Миколі, за його професійний масаж, і всьому колективу санаторію.

З повагою Катерина, м. Львів
 
19.07.19

Отдыхали в «Теплице» впервые. Впечатление – только положительное! Понравилось все! Природа, люди, обслуживание - на высоком уровне! Отдельная благодарность массажисту Яне, за ее чудесные ручки, высокий профессионализм, душевность , обаяние!
Всему коллективу - здоровья и процветания!

С уважением Л.М. Бондарь (г. Харьков) и Л.В. Гацкая (г. Киев)
 
01.07.19

Відпочиваємо в «Теплиці» 5 раз. 24 дні пролетіли як казка! Мабуть назва «Теплиця» не тільки від чудового клімату і лікувальної води, а від ваших чуйних сердець, теплих посмішок, високого професіоналізму і бажання творити добро.
Уклін вашому чудовому колективу і велика подяка. Окрема подяка адміністратору Ганні Степанівні, вашому лікарю Славі Семенівні, і звичайно робітникам кухні: повару Ганні Іванівні, кондитеру Галині Василівні, а також дієтсестрі Євгенії Вікторівні і зав. виробництвом Надії Василівні. Ми зустріли тут багато чудових людей, тому бажаємо усім здоров'я, гарного настрою і Божої благодаті.

Сім’я Іванових (м. Харків)
 
27.06.19

Відпочиваємо в «Теплиці» вдруге. Дуже вдячна персонально лікарю Віталію Вікторовичу за професіоналізм та високий рівень лікування.
Також треба висловити подяку мед. сестричці Мельник Ганні Василівні. Дуже уважна, доброзичлива і чуйна людина. Загалом весь персонал санаторію заслуговує подяку.
Працюють відмінно.
З повагою і найкращими побажаннями : Лариса Мигляченко, Доктор філософії Київського Університету.

Лариса Мигляченко, Доктор філософії Київського Університету
 
24.06.19

Від усієї душі хочемо подякувати персоналу санаторію «Теплиця» за їх професіоналізм, чуйне ставлення до відпочиваючих. Завжди привітні, усміхнені, позитивні. Ми вже відпочиваємо 6 раз, а хочеться приїжджати і приїжджати . Всім здоров'я, успіхів, щастя.

З повагою відпочиваючі: Дзюбан Л.К. та Дзюбан Н.О.
 
13.06.19