Отзывы

Написать отзыв

Смене в столовой, с которой мы встречали Новый год!
Девочки просто умнички, выдержали с нами до 5 утра, а затем в 9 часов был готов завтрак. А самое сильное удивление было, когда мы увидели их на вечернем фуршете.
Спасибо им.

Семья Тищенко
 
05.01.20

Хочу подякувати всім працівникам санаторію «Теплиця» за все, що тут відбувається. Всі працівники на своєму місці, дуже чуйні, професіонали в своїй роботі.
Приїхала перший раз до Вас і була вражена всім!!! Тепер буду рекомендувати їхати в санаторій тільки до Вас!!!
Дуже велика подяка, від нашого маленького колективу, який ми змогли тут створити, Світлані – організатору дозвілля. Вона дуже гарно і весело проводила вечірні дискотеки!

Подяка з Одещини
 
28.12.19

Дякуємо за гарне та корисне лікування, а також за дуже доброзичливе ставлення всього персоналу санаторію «Теплиця» - лікарів, медсестер, санітарок, покоївок та особливо активної культпрацівниці Світлани, яка проводила вечори, не дозволяла нудьгувати.
Подобається все!
Приїдемо ще!
P.S.: велике спасибі і особлива вдячність кухарям санаторію.

Курінна Людмила, Коваленко Надія, Номировська Валентина з Одещини
 
25.12.19

Не проміняю Теплицю ні на який інший санаторій, все подоьається- природа, люди , атмосфера, лікування

Мила
 
20.12.19

"Теплиця", дякую за людяність та теплий прийом!!! Величезний привіт дівчатам-масажисткам! Після вашого санаторію як новенький!!!!!

Магеря Андрій, Житомир
 
17.12.19

Была 2 недели, но время пролетело очень быстро . Основное время провела на процедурах и походах на природу. Процедуры для меня были приятные и необременительные, главное посоветоваться с врачом и решить для себя - на что хочешь сделать основной упор в лечении. Желаю всем здоровья!

Царюк Т.Н., Запорожье
 
11.12.19