Отзывы об отдыхе и оздоровлении в санатории «Теплица»

Відгуки про відпочинок та оздоровлення у санаторії "Теплиця"????

Опубліковано Teplyca Sanatorium Вівторок, 18 грудня 2018 р.

Відео-відгук від нашої чарівної гості????

Опубліковано Teplyca Sanatorium Середа, 19 грудня 2018 р.

Опубліковано Санаторієм Теплицею Четвер, 23 травня 2019 р.

Відео-відгук від нашої гості, котра побувала у нас на відкритті нашої ялинки????????☃️

Опубліковано Teplyca Sanatorium Неділя, 23 грудня 2018 р.

І знов наші прекрасні відпочиваючі діляться своїми враженнями про лікування та відпочинок в санаторії "Теплиця"))) ????????????Дякуємо Вам за довіру. Дякуємо за те, що рекомендуєте нас своїм друзям і знайомим )))Для Вас ми стаємо ще кращими !!! Любимо всіх Вас і чекаємо знов до нас ))) ????????????З повагою колектив санаторію "Теплиця")))

Опубліковано Teplyca Sanatorium Вівторок, 22 січня 2019 р.

Всесвітній день травматолога????‍⚕️Вітаємо Віталій Чикут з професійним святом???? Бажаємо Вам міцного здоров'я, вдячних пацієнтів, миру, спокою та щастя!Ось підтвердження Вашого професіоналізму ????#Teplyca #СанаторійТеплиця #SanatoriumTeplyca #Закарпаття #ВідпочиноктаОздоровлення #Карпати #ТермальнаВода #МінеральнаВода #Гори

Опубліковано Санаторієм Теплицею Понеділок, 20 травня 2019 р.

Вдячні гості - найкраща похвала для нас????Запрошуємо всіх відчути нашу любов і турботу під час відпочинку та оздоровлення ????Ефективне лікування, висококваліфіковані працівники, домашня атмосфера, природа навколо нас подарують незабутні враження ????Тож, не зволікайте, телефонуйте 0949184701/0955935030/0674430441 та бронюйте незабутній відпочинок у Вашому житті????

Опубліковано Санаторієм Теплицею Пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Дякуємо пану Сергію за відгук! Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти, що задовольнили Ваші потреби і в знак вдалого відпочинку, Ви забронювали номер на наступний рік ????А також дякуємо за фантастичні фото наших квітів!До зустрічі у санаторії "Теплиця"????

Опубліковано Санаторієм Теплицею Середа, 29 травня 2019 р.

Ось ще відео-відгук від нашої гості, який доказує - побувавши один раз у санаторії "Теплиця", Ви завжди будете старатися повернутися до нас знову! ????????☃️

Опубліковано Teplyca Sanatorium Середа, 26 грудня 2018 р.

Опубліковано Санаторієм Теплицею Вівторок, 28 травня 2019 р.