Захворювання опорно-рухового апарату

Лікування опорно-рухового апарату в санаторії Закарпаття термальними водами стає в наш час все більш актуальне.

Люди на собі відчули цілющі властивості термальних вод, тому зросла кількість відвідувачів в термальних басейнах Європи.

Ще в давні часи люди помітили, що, прийнявши теплі ванни – проходить втома, перестають боліти суглоби, нормалізується стан всього організму, шкіра стає пружною.

Навіщо їхати в далекі країни, якщо на Закарпатті таку велику кількість термальних джерел?

Одне з найкращих місць для лікування в Закарпатті

На Україні одним з кращих місць для лікування опорно-рухового апарату є термальні води «Теплиця» у р. Виноградов. Вони настільки сильні і багаті за своїм хімічним складом, що аналогічних вод на Україні просто немає.

Ефективність цих вод підтверджена дослідженнями Одеського інституту курортологи і великим напливом відпочиваючих, що приїжджають в санаторій щодня.

Відпочиваючі позитивно відгукуються про санаторії «Теплиця». Людмила Буднецкая р. з Хмельницького, каже: «Приїжджаю я в цей санаторій протягом 7 років разом з чоловіком підтримувати свою фізичну форму.

Тут допомагає не тільки вода, але і ставлення всього колективу до виконання своїх обов’язків. Дуже зручний графік роботи бальнеологічного відділення. Є басейн, ванни і гідробокси, плавальний мінеральний басейн.

Можна займатися в басейнах рухом, а не просто лежати, а коли рухаєшся, то відчуваєш себе набагато краще, перестають боліти суглоби, спина, підвищується працездатність, настрій, після цього санаторію хочеться жити!»

Методи оздоровлення в “Теплиці”

Лікарями нашого санаторію були розроблені ефективні методи лікування опорно-рухового апарату

  • артритів, артрозів, подагри, поліартритів, анкілозуючого спондилоартриту;
  • спондилоартрозу, ревматоїдного артриту, міозитів, периартритов, радикуліту;
  • остеохондрозу хребта;
  • наслідки переломів суглобів і кісток, стану після ендопротезування великих суглобів.

У комплексному оздоровленні захворювань опорно-рухового апарату використовуються власні лікувальні термальні і мінеральні води санаторію.

Оскільки застосування термальної води в басейнах, гидробоксах або ваннах має болезаспокійливий і протизапальний ефект на опорно-руховий апарат, на що і робиться основний упор в оздоровленні цих захворювань.

Так само відпочиваючим призначаються масажі, лікувальна гімнастика, парафіно-озокеритні аплікації, магніто-лазерна терапія, ультразвук, електрофорез з гідрокортизоном, мінеральна вода з великим вмістом кремнію.

Проводяться заняття аквастепом і аквафитнесом в терапевтичному малому басейні. А заняття з аквагімнастики (пасивна витяжка хребта з аквапоясами) у великому мінеральному басейні.

Під час лікування опорно-рухового апарат поліпшується функція суглобів і загальмовується запальний процес.

Після лікування в санаторії «Теплиця» опорно-рухового апарату зменшуються дози протизапальних препаратів, 6-12 місяців триває ремісія.

Курс оздоровлення в санаторії становить від 14 днів.