Сезонний відпочинок

Зима – пора сповнена спокою, тиші, відпочинку, затишку, святкового настрою, теплого глінтвейну і надій на краще.  Санаторій «Теплиця» пропонує не просто  оздоровлення, а чарівну зимову казку в Карпатах:

-активний зимовий відпочинок (походи, пізнавальні екскурсії по засніженому Закарпаттю);

-релакс комплекс (сауна, хамам, SPA);

– зимове частування (дегустація та майстер класи з приготування страв закарпатської, угорської, румунської та словацької кухні).

 


 

Весна в санаторії «Теплиця» – оздоровлення, відпочинок, ознайомлення з місцевими традиціями  під чарівними квітками сакури. Казкова природа Карпат наповнить серце і душу світлом, а колектив нашого санаторію зробить Ваш відпочинок незабутнім.

Санаторій «Теплиця» запрошує всіх бажаючих провести весняні свята в гарних традиціях Закарпаття та відчути наш самобутній традиційний колорит!


 

Літо – пора активного відпочинку, відпусток, веселих канікул. Санаторій «Теплиця» має безліч програм літнього відпочинку, які обов’язково сподобаються Вам та вашій сім’ї. Пропонує змінити локації шумного і загазованого міста на безкраї карпатські схили, ліси та поля. Карпати це ідеальне місце для занять   терренкуром – один з видів санаторно-курортного лікування, який давно застосовується в санаторії “Теплиця”. Що потрібного для цього? Нічого особливого – хороший настрій і бажання та простий цікавий маршрут. Вже з самого ранку відпочиваючі санаторію отримують заряд  позитивної енергії  на цілий день, займаючись, з  інструкторами, лікувальною гімнастикою та нордичною ходьбою.


 

 

 

 

Осінь – це зовсім інша історія, вона не схожа на будь-яку попередню. Восени все починається заново: діти йдуть до школи, студенти – на пари, дорослі повертаються на свої робочі місця і налаштовуються на плідну працю до наступного літа, а літні канікули та відпустки перетворюються на щасливі спогади. У всій цій метушні прийміть від нас пораду: «Не розгубіться між новими викликами, планами та випробовуваннями і  залишіть час для себе і свого здоров’я. Завітайте в санаторій «Теплиця», поправте своє здоров’я, зміцніть свій імунітет та просто відведіть очі від буденних справ, насолодіться невимовною осінньою красою багряно-золотистих Карпат!»


 

Санаторій “Теплиця” запрошує всіх бажаючих відвідати мальовничий куточок Закарпаття, поринути у глибини природи та оздоровитися душею і тілом!