https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/3ky0c9gDv7X6.jpg

Застосування спа-ванн з бальзамом «Betanell»

Сучасна фізіотерапія та курортологія  з метою підвищення ефективності відновлення здоров’я людей застосовує медичні інновації. На основі нанотехнології  створений бальзам для ванн Betanell. Бальзам містить наносоми натурального бета-каротину , що забезпечує проходження через клітини епідермісу. Як відомо, бета-каротин є потужним антиоксидантом (захищає шкіру від старіння), фотопротектором (забезпечує безпечний загар), онкопротектором (запобігає перетворення здорових клітин у злоякісні), відновлює і зволожує шкіру. Другим важливим компонентом бальзаму є ароматичні масла, які мають бактерицидну, бактеріостатичну, противірусну дію, покращують регенерацію шкіри, нігтів, волосся, підвищують виведення «шлаків» і токсинів, нормалізують роботу центральної і вегетативної нервової систем.

Протягом 2-х років в багатопрофільному санаторії «Теплиця» (Україна) активно використовуються спа ванни з бальзамом «Betanell». За цей час всього відпущено 438  процедур. Під спостереженням знаходилися 54 пацієнта з курсом лікування 7-10 ванн, з них 48 жінок, 6 чоловіків, віком від 22 до 68 років. Температура води – 36-37 градусів, експозиція – 30 хвилин. У всіх пацієнтів, які обстежувалися до і після процедури відзначалося поліпшення показників вегетативного статусу та гемодинаміки. У всіх відпочиваючих після курсу косметологічного лікування шкіра ставала м’якою, підвищувався тургор, зникало лущення.  Побічних ефектів не спостерігалося. З 7-ми жінок з пігментними плямами, у 5-ти зазначалося їх зменшення в діаметрі, знизилася інтенсивність пігментації. У 6-ти пацієнтів з псоріазом, після застосування комбінованого лікування (спа ванни чергуючи з термальними), у 5-яких констатовано зникнення свербіння, і, в більшій частині, псоріатичних бляшок.  Благотворні зміни в стані шкіри і вихідних наступало  після більш, ніж 5-ти регулярних процедур.  З спостережуваного контингенту, через рік, перебуваючи на повторному санаторно-курортному лікуванні у санаторії «Теплиця», 6 пацієнтів відзначають стійке поліпшення стану шкіри і нігтів. У  половини з числа  лікуються жінок, після спа процедур з бальзамом «Betanell», зникла необхідність використання звичних зволожуючих засобів.

Використання спа – ванн з  бальзамом «Betanell» має однозначно позитивний ефект як по догляду за шкірою, так і в якості становить  ланки в комбінованому лікуванні хронічних  дерматологічних захворювань.

Благодійне вплив бальзаму «Betanell» на центральну і вегетативну нервову систему, на психо – емоційний стан, що дає підставу його використання в комплексному відновлювальному лікуванні в санторно-курортних установах.

 

                                                 М. М. Сенько, Н.І.Гриценко – лікарі санаторію “Теплиця”  

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *