https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2015/04/osobennosti-balneoterapyy.jpg

Бальнеотерапія в санаторії «Теплиця»

 

Чудове поєднання мінеральних ресурсів термальною свердловини і мінеральних джерел, сприятливі м’які кліматичні умови зумовлюють пріоритетний напрямок роботи нашого санаторію – бальнеолікування.

В санаторії «Теплиця» розроблені і успішно використовуються понад 20 методик зовнішнього застосування, а також 4 форми вживання мінеральних вод питному режимі.

Способи бальнеотерапії базуються на двох основних принципах: занурення тіла(або його частини) термальну мінеральну воду (ванни, басейн), і вплив на різні ділянки тіла струменями води різної інтенсивності і температури (душ, гідропатія).

В санаторії «Теплиця» комплексний вплив вод поєднується з активацією рухів у водному середовищі – кінезотерапією, що в значній мірі сприяє досягненню позитивного функціонального результату. Акцент на «розробки» дрібних і великих суглобів, в теплій термальній воді, є основою реабілітаційних заходів при хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату, кістково-м’язової системи, периферичних нервів і судин.

В нашому комплексі були проведені роботи з розширення бальнеологічного комплексу – побудований новий термальний басейн і розроблено система гідротерапії з використанням наливна висококонцентрованої води. Одночасний сеанс кінезотерапії під керівництвом акватерапевта доступний для 3 відпочиваючих.

Чекаємо всіх бажаючих для отримання повноцінного курсу відновлювальної бальнеотерапії.

 

   

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *