25.03.2015

Великдень в Закарпатті

На Закарпатті існують свої Великодні традиції ,які передаються з покоління в покоління. Ретельно дотримуються звичаї страсного тижня. До четверга роблять генеральне прибирання в будинку. Рано уторм в четвер всі миються і одягають чистий одяг. Маленькі діти йдуть в гості до своїх Хрещених. Хресні мами випікають пташок з тіста “кукуцы-гугуцы” від 5 до 10 штук і дарують солодощі.

Молоді дівчата займаються розписом яєць. Так само, в цей день випікають великодній хліб для всіх членів сім’ї, прикрашаючи різними косами, пташками, хрестами. Чим вище і пишніше великодній хліб, тим вдаліше і щасливішим буде рік. У Страсну п’ятницю – ніхто не працює, не веселитися, не лається і всі дотримуються дуже строгого посту – нічого не їдять, тихо говорять і моляться. Намагаються піти в церкву, де виноситься Свята Плащаниця. У Велику суботу готують страви для Великодньої корзини, яка називається дарник і використовується раз в році. В цю корзину складають продукти для освітлення в церкві: домашній шовдарь, натертий хрін, писанки, масло, сіль, пикницу, вино, накривають спеціальною вишитою серветкою і йдуть на всеношну в церкву. Після служби всі бігом біжать додому. У того, хто першим прибіжить, протягом року все буде добре.

За столом збирається вся родина і вітають один одного словами: Христос Воскрес! тричі цілуються і сідають за стіл. Їдять, ті страви, які були у великодньому кошику.