https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2015/08/medovyy-masage-1.png

Медовий масаж в санаторії «Теплиця»

Медовий масаж – це чудове поєднання лікувальної дії бджолиного меду і масажу. Є прекрасним засобом підтримки відмінної форми в умовах можливих перевантажень і стресів, чудово знімає втому і наповнює легкістю, свіжістю. Шкіра після застосування медового масажу стає шовковистою, пружною і розгладжуються підшкірні ущільнення, поліпшується загальний стан організму.

Лікувальні властивості меду у поєднанні з масажем сприяють очищенню шкіри, усунення целюліту, виведенню шлаків.

 Вже після першої процедури помітно підвищується пружність шкіри і її еластичність, розбиваються підшкірні жирові капсули.

Медовий масаж однаково гарний як для зниження ваги, так і для досягнення косметичного ефекту в боротьбі з недосконалостями фігури. Доведено, що медовий масаж сприяє швидкому відновленню тонусу м’язів, покращує кровообіг і прискорює обмін речовин у всьому організмі. Сам по собі, масаж покращує постачання м’язів і шкіри киснем і живильними речовинами, а мед звільняє їх від шлаків, відновлює здоров’я підшкірно-жирової клітковини, надовго прибирає набряки. За рахунок цього шкіра стає гладкою та еластичною, забирається в’ялість, розтяжки і целюлітні горбки.

Дуже ефективний медовий масаж в якості методу лікування і профілактики розумової та фізичної втоми, порушень сну, головних болів, артрозів, ішіас, радикуліту, остеохондрозу, міозиту, психосоматичних захворювань, вегето-судинної дистонії, порушень роботи внутрішніх органів, застуди, кашлю, підвищення імунітету, зменшення набряклості.

Протипоказання до медового масажу: алергія на мед і порушення згортання крові.

Після повного курсу медового масажу Ваше тіло буде виглядати здоровим і підтягнутим.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *