https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/PUdToalyu66P.jpg

15.03.2019

Лечение минеральными водами в санатории «Теплица»

В санатории «Теплица» для лечения многих заболеваний используют свои собственные минеральные воды.

Лечебная минеральная вода «Олеговская» кремнієва гідрокарбонатна кальцієво-натрієва слабомінералізована. 

Механізм дії:

 • · стимулює секреторну діяльність залоз системи травлення
 • · посилює перистальтику кишечника
 • ·  стимулює жовчоутворення, жовчовиділення
 • · стимулює діурез
 • · покращує репаративні процеси в хрящовій, сполучної тканини
 • · в’яжучий, антисептичний і болезаспокійливий ефекти

 Це – питна мінеральна вода з високим вмістом кремнію; за хімічним складом – кремнієва гідрокарбонатна кальцієво-натрієва слабомінералізована вода.

Мінеральні води, що містять іони кремнію ефективні при хронічних інтоксикаціях організму, оскільки володіють сечогінні та жовчогінні властивості. Кремнієва кислота в мінеральній водізнаходиться в колоїдній недиссоциированной формі, яка пояснює її адсорбційне, в’яжучу, протизапальну і болезаспокійливу дію.

Вчені називають кремній мінералом молодості, здатних уповільнити процес старіння тканин, зміцнити стінки кровоносних судин, покращити синтез кісткової і хрящової тканини. Кремній (Si) в організмі людини – важлива частина всіх сполучнотканинних елементів: шкіри, кісток, волосся. В молодості він необхідний для нормального росту та розвитку організму, формування хрящів, кісткової і сполучної тканини. З збільшенням віку вміст кремнію в організмі зменшується. Добова потреба в кремнії для організму – 20-50 мг, що еквівалентне 500 мл мінеральної води «Олегівська» при стандартному питному лікуванні в санаторії (по 150-200 мл 3 рази в день перед прийомом їжі)! Таким чином, курс питного лікування мінеральною водою «Олегівська» здатний забезпечити кількість кремнію, якого бракує в організмі, поліпшити синтез колагену і кератину, зміцнити волосся і нігті, відновити і омолодити клітини шкіри. Необхідно пам’ятати, що кремній особливо корисний для профілактики остеопорозу і варикозного розширення вен, при зниженні щільності і еластичності сполучної тканини суглобів, міжхребцевих дисків, зв’язкового апарату кістково-м’язової системи.

Як показала комплексна бальнеологічна оцінка, проведена Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації та курортології (м. Одеса), ця лікувальна кремнієва мінеральна вода здатна стимулювати функції сечо – та жовчовиділення, володіє нефропротекторным ефектом, протизапальну і знеболюючу дію, позитивно впливає на стан вуглеводного обміну, покращує репаративні процеси в кістковій і хрящовій тканинах.

Свідчення до питного застосування слабомінералізованої мінеральної води «Олегівська»: хронічний пієлонефрит, сечокислий діатез, хронічні некалькулезные холецистити і дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічні коліти, хвороби обміну речовин (ожиріння, подагра, цукровий діабет), захворювання опорно-рухового апарату;,  ендокринні захворювання (гіпотиреоз)

Протипоказання: гострі холецистити та гепатити, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, злоякісні захворювання органів травлення.

Тривалість курсу лікування мінеральною водою «Олегівська» становить 21 день.

Минеральная лікувальна вода «Кушницкая»

борна маломінералізована гідрокарбонатна натрієва лікувально-столова.

Механізм дії:

 • · покращує вуглеводний і білковий обмін
 • · протизапальну дію
 • · нормалізує рухову і секреторну функції шлунково-кишкового тракту
 • · знижує рівень кислотоутворення у шлунку
 • · показана при сполученої патології печінки та гастродуоденальної системи

 За результатами повного фізико-хімічного аналізу вода класифікується як борна маломінералізована гідрокарбонатна натрієва.

Мінеральна вода «Кушницька», як і інші гідрокарбонатні води (Поляна Квасова, Поляна Купіль, “Лужанська”, “Шаянська”), покращує вуглеводний і білковий обміни, їй притаманні протизапальні ефекти. Мінеральні води, що містять гідрокарбонати (соду) нормалізують рухову і секреторну функції шлунково-кишкового тракту, знижують рівень кислотоутворення у шлунку, вони показані при сполученої патології печінки та гастродуоденальної системи.

Макроелементи мінеральної води «Кушницкой» натрій і калій відіграють важливу роль у регуляції водного обміну і осмотичного тиску в тканинах, стимулюють активність ряду ферментів.

Мікроелементний склад мінеральної води «Кушницкой» представлений бором. Бор прирівнюється до жизненеобходимым елементів. Бор входить до складу практично всіх тканин та органів, бере участь у синтезі нуклеїнових кислот, пов’язаний з вуглеводним обміном, і меншою мірою – з жировим. Фізіологічна функція бору полягає в регуляції парагормона, що в свою чергу, стимулює обмін кальцію, магнію, фосфору. Бор надає мінеральній воді антимікробні властивості.

Після фізико-хімічних і клінічних випробувань мінеральної лікувальної води «Кушницька» у відповідності з програмою співробітництва санаторію «Теплиця» з Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації та курортології (м. Одеса) розроблені інструкції щодо використання мінеральної води «Кушницька» у лікувальній практиці при внутрішньому додатку.

Рекомендовано успоживання мінеральної води «Кушницька» при хронічних гастритах з підвищеною та нормальною кислотоутворюючою й секреторною функцією шлунка, неосложненному виразкового захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних колітах, при синдромі подразненого кишечника, хронічних панкреатитах і некалькулезных холециститах, хронічних пієлонефритах і сечокам’яної хвороби.

Протипоказання: до застосування – гострі холецистити, панкреатити, коліти та ентерити, злоякісні захворювання органів травлення.

Питьевая минеральная вода «Кушницкая» индивидуально назначается врачами санатория соответственно разработанным методикам.  Курс лечения составляет  21 день.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *