https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/VzcLl625e12w.jpg
08.04.2013
 

Кріосауна в санаторії «Теплиця». Кріотерапія лікування холодом

   В санаторії «Теплиця» з’явилася нова  фізіотерапевтична процедура кріотерапія.  Кріотерапія — це лікування холодом. Кріо (грец. kryos холод, мороз).

    Кріотерапія – спеціальна методика впливу низьких температур на організм і лікувальна дія якої грунтується на відповідних реакціях організму на переохолодження зовнішнього (рецепторного) шару шкіри до температури -2°С. Таке субтерминальное переохолодження не призводить до пошкодження тканин, але надає потужне подразнюючу дію на ЦНС, яке викликає ряд позитивних зрушень імунної, ендокринної, кровоносної та інших системах організму.

    Кріосауна – це установка, в якій людина протягом трьох хвилин чекати в клубах рідкого азоту – надає на людини приголомшливий омолоджуючий ефект і дозволяє позбутися від багатьох хронічних захворювань

   Кріосауна  стимулює імунну та ендокринну системи, надає знеболюючий, протизапальний, протинабряковий і спазмолітичний ефекти, сприяє насиченню крові активними біологічними компонентами – ендорфінами  Застосування кріосауни  у комплексі лікувальних заходів, показує відмінні  результати в лікуванні неврозів і депресій, артритів, псоріазу, сексуальних розладів у чоловіків і жінок. Кріосауна є прекрасною омолоджувальної процедурою (поліпшення стану шкіри) за рахунок місцевого ефекту – посилення поверхневого кровотоку. Під час короткочасного сеансу відбувається активація обмінних процесів такої інтенсивності, що пацієнт втрачає до одного кілограма ваги, що відкриває перспективу при лікуванні метаболічного синдрому.

Тривалість процедури 60-180 сек. Косметологічні та лікувальні результати навіть від перших 2-3 процедур відчуваються відразу – розгладження шкіри, припинення болю в опорно-руховому апараті, здоровий сон, підвищення настрою і т. д. Оздоровчий курс становить 10-15 сеансів протягом 2-3 тижнів, протягом якого час процедури може змінюватися від 1 до 3 хвилин. Кріосауна володіє ефектом загартовування ( 1 курс кріотерапії дорівнює 3-4 років загартовування)

                    Показання до застосування кріотерапії:

  Кріотерапія лікує захворювання суглобів, у тому числі і ревматоїдний артрит. Низькі температури покращують циркуляцію крові навколо суглобів, внаслідок чого поступово знімається запалення. До того ж кріосауна чинить і болезаспокійливий ефект;

Кріотерапія зміцнює та відновлює  імунну систему організму. Часто хворим людям рекомендується пройти курс кріотерапії для стимуляції захисних сил організму;

Кріотерапія лікує захворювання шкіри (псоріаз, екзема, нейродерміт). Під впливом парів рідкого азоту спочатку зникає лущення та свербіж, потім активізована імунна система починає боротися з недугою, поступово очищаючи шкіру. Для цього може знадобитися повторити курс лікування;

Кріотерапія дає позитивний результат при лікуванні бронхіальної астми і алергії;

Криотреапия омолоджує організм, профілактика старіння, покращує стан шкіри, зміцнює і лікує волосся;  

Кріотерапія – швидкий і комфортний спосіб боротьби з целюлітом і зайвою вагою. Кріосауна прискорює процес кровообігу, а значить, і обміну речовин. У результаті клітини організму оновлюються значно швидше, прибирається ефект «апельсинової кірки» і втрачається в середньому 2000 ккал. за одну процедуру.

Кріотерапія – швидка і ефективна ребилитация організму після хвороб, встановлення стійкого життєвого тонусу, що створює гарний настрій.

           Протипоказання до застосування процедури:

індивідуальна непереносимість холоду;

респіраторні захворювання при загостреннях, підвищена температура тіла.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *