https://teplyca.com.ua/wp-content/uploads/2013/03/spa-vanni-efect-1.jpg

Лікування організму спа-ваннами

Ефективність застосування спа-ванн з бальзамом “Nanoelle” в санаторії “Теплиця”

Сучасна фізіотерапія і куруртология з метою підвищення ефективності відновлення здоров’я людей застосовує новітні медичні технології. На основі передової технології мікрокапсулювання” створено бальзам для ванн “Nanoelle”. В його основі натуральний мікробіологічний бета-каротин. По своєму природним властивостям він розчиняється тільки в оліях, тому не придатний для використання у ваннах. Бальзам містить мікрокапсули бета-каротину розміром в 1 мікрон, що забезпечує проходження через клітини епідермісу. Як відомо, бета-каротин є потужним антиоксидантом (захищає шкіру від старіння), фотопротектором (забезпечує безопастный засмага), онкопротектором (запобігає перетворення здорових клітин у злоякісні), відновлює і зволожує шкіру. Другим важливим компонентом бальзаму є ароматичні масла, які мають бактерицидну дію, бактеріостатичну, противірусну, покращують регенерацію шкіри, нігтів, волосся, покращують виведення “шлаків” і токсинів, нормалізують роботу центральної і вегетативної нервової систем.

Протягом 1,5 – х років в санаторії “Теплиця” активно використовується спа-ванни з бальзамом “Nanoelle”. За цей період відпущено 438 процедур. Під спостереженням знаходилося 54 відпочиваючих, які взяли 7 і більше ванн з температурою 36-37 градусів, тривалістю 20-30 хвилин. З них – 48 жінок і 6 чоловіків. Вік – 22-68 років. У всіх пацієнтів (100%) відзначалася позитивна динаміка показників вегетативного статусу та гемодинаміки, суб’єктивної оцінки самопочуття, настрою. Всі пацієнти (100%) відзначали поліпшення стану шкіри (більш м’яка, немає лущення, підвищується тургор, волога)

Побічних ефектів не відзначалося. З 7 жінок з пігментними плямами у 5-х плями зменшилися, зблякли. У 6-ти пацієнтів з псоріазом застосовувалося комбіноване лікування з термальними водами. З них у 5-ти значне поліпшення (зникнення свербежу, лущення, псоріатичних висипань), у решти 2-х менш виражений ефект. У всіх пацієнтів відзначено нормалізацію психоемоційного стану, пульсу і артеріального тиску. Пацієнти, які приймали ванни у кількості до 5-тизначительных змін шкіри не спостерігалося, загальне самопочуття поліпшувалося. Пацієнтам з проблемною шкірою рекомендовано продовжити лікування в домашніх умовах. Через рік 6 спостережуваних раніше жінок, які приехалиповторно на санаторно-курортне лікування відзначали зникнення пігментацій, поліпшення стану шкіри і нігтів.

Спа-ванни з бальзамом “Nanoelle” однозначно підвищують ефективність відновлювального лікування в санаторно-курортних установах і можуть використовуватися в комплексі лікування різних патологій.

Гл.лікар: Гриценко Н.І.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *