07.10.2015

          Бандажні обгортання в лікувальних і косметичних цілях

 В санаторії «Теплиця» застосовуються різні види бандажних обгортань, як в лікувальних, так і в косметологічних цілях. Бандажні обгортання – це ефективне рішення різних проблем зі шкірою (в’ялість, набряки, целюліт) і боротьба із зайвою вагою.

 

Бандажні обгортання мають лікувальний, антицелюлітний і омолоджуючу дію. Вони бувають гарячими і холодними. Бандаж сприяє поліпшенню мікроциркуляції та посилення процесу насичення вітамінами і мікроелементами.  Бандаж виводить зайву рідину з межтканевого простору, зменшує жирові відкладення, надає зміцнює і підтягує дію.  Бинтовое обгортання вигідно ще й тим, що його не потрібно змивати, оскільки активні речовини действовуют ще кілька годин.

Для обгортання використовують гелеподібна масу з розчиненим у ній речовиною, що допомагає підсилювати обмінні процеси. Гелева маса покращує кровопостачання, усуває застійні явища в гіподерми, сприяє зникненню целюліту, виводить токсини, що накопичуються в жировій тканині.

Якщо процедура правильно підібрана з урахуванням індивідуальних особливостей організму, то вона абсолютно безпечна. Протипоказанням є алергічні реакції на будь-які компоненти, вагітність і варикозне розширення вен нижніх кінцівок.

Процедура займає всього годину, але ефект зберігається тривалий час.

 

Бандажну обгортання ідеально поєднується з лімфодренажем, Фізичними навантаженнями і правильним харчуванням. Курс процедур: 10-15.

                          Подаруйте собі красу і молодість шкіри!


новий-рік-в-карпатах-2015-теплицяновий-рік-в-карпатах-2015-теплицяновий-рік-в-карпатах-2015-теплиця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *