19.04.2015

 

Аюрведичний масаж в санаторії «Теплиця». 

 

Аюрведичний масаж діє не тільки на фізичному, але і на душевному рівні – пробуджуючи життєвої енергія, яка допомагає всім системам тіла відновлюватися і відроджуватися. 

Аюрведичний масаж представляє собою поєднання індійської системи природного зцілення і ефективної техніки глибокого опрацювання м’яких тканин і м’язів.

Аюрведичне вчення засноване на єдності і взаємозв’язку тіла і розуму. Такий масаж відновлює в організмі людини психічне і фізичне рівновагу. Він може виконуватись як одним, так і двома масажистами.

Під час масажу при натисканні, погладжуванні і глибокому промацуванні м’яких тканин і м’язів стимулюються біологічно активні точки, розташовані по всьому тілу людини. Така техніка активує лімфатичну і кровоносну потоки, розробляє зв’язки і знімає напругу в м’язах. Обов’язковою умовою такого масажу є використання ефірних масел. Залежно від ефекту, який необхідно досягти, ефірна олія підбирається індивідуально. 

     

Ефекти аюрведічеського масажу:

 – глибока релаксація;

 – детоксикація організму (виводить шлаки);

 – здорові суглоби;

 – поліпшення лімфодренаж;

 – активізація кровообігу;

 – рівний серцевий ритм і дихання;

 – позбавлення від стресу, напруги;

 – підвищується рівень гормону радості;

 – ясна голова;

 -нормалізація тиску;

 – схуднення;

 – зміцнення імунітету;

 – знеболювання (прибирає м’язові затиски, болі в суглобах, хребті і головні болі)

 

В цілому, переоцінити вплив аюрведічеського масажу на нервову систему неможливо, оскільки це чудовий спосіб усунути стресовий стан, нормалізувати сон і повернути радість життя.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *