Правила бронювання і розміщення
Проживання в санаторії “Теплиця” за доступними цінами

Дорогі гості нашого санаторію! Хочемо повідомити Вам, що інформація на нашому сайті про те, що наявність санаторно-курортної карти ОБОВ’ЯЗКОВО, є правдоподібною. Переконливо просимо Вас мати цей документ і пред’являти його при поселенні. Адміністратор, як і лікар, має право відмовити в поселенні і призначення процедур, при її отсутствіі.Тем хто не вірить, доведеться їхати за свій рахунок в районну поліклініку, стояти в черзі, здавати всі аналізи, проходити всіх лікарів, чекати результатів два-три дня , втрачаючи дорогоцінний для лікування час. Тільки після цього наш лікар має право призначити комплекс процедур. Або Вам доведеться повертатися назад додому, на жаль. Ви повинні розуміти, що для призначення процедур є показання та протипоказання. Наші лікувальні води дуже сильні і дають хороший ефект при лікуванні і в комплексі з іншими процедурами. Тому для ефективності і довгого періоду ремісії, для вашого спокою, що вам можна приймати ці процедури, і потрібна санаторно-курортна карта! Дякуємо за розуміння! З повагою адміністрація.

Дорогі гості нашого санаторію! Хочемо повідомити Вам, що інформація на нашому сайті про те, що наявність санаторно-курортної карти ОБОВ’ЯЗКОВО, є правдоподібною. Переконливо просимо Вас мати цей документ і пред’являти його при поселенні. Адміністратор, як і лікар, має право відмовити в поселенні і призначення процедур, при її відсутності.

Тим хто не вірить, доведеться їхати за свій рахунок в районну поліклініку, стояти в черзі, здавати всі аналізи, проходити всіх лікарів, чекати результатів два-три дні, втрачаючи дорогоцінний для лікування час. Тільки після цього наш лікар має право призначити комплекс процедур. Або Вам доведеться повертатися назад додому, на жаль.

Ви повинні розуміти, що для призначення процедур є показання та протипоказання. Наші лікувальні води дуже сильні і дають хороший ефект при лікуванні і в комплексі з іншими процедурами. Тому для ефективності і довгого періоду ремісії, для вашого спокою, що вам можна приймати ці процедури, і потрібна санаторно-курортна карта!

Дякуємо за розуміння! З повагою адміністрація.