02.06.2012

 

Міжнародний день дітей (International children’s Day), що відзначається у перший день літа, — одне з найстаріших міжнародних свят.

 

1 червня – День захисту дітей відзначається з 1950 р. за ініціативою Міжнародної демократичної асоціації жінок. ООН підтримала це починання і сприяла його поширенню, а так само оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. У різних країнах він святкується по-своєму і в свій час, але кожна поважаюча себе нація дбає про майбутнє, про дітей.

 

Санаторій « Теплиця» вже сім років поспіль дарує своє тепло ДІТЯМ, безпосереднім і непередбачуваним, самим смішним і непосидючим, найбільш талановитим і геніальним!

« Кожна дитина – художник. Труднощі в тому, щоб залишитися художником, вийшовши з дитячого віку.»

Пабло Пікассо.

Протягом усього дня організатори провели низку конкурсних програм для дітей та їх батьків:

– Майстер клас з орігамі для дітей та дорослих від відпочиває нашого санаторію Завадської Олени, викладача школи мистецтв імені Турчака міста Києва;

– малюнок «Відбиток сім’ї»; – шарж «Професія моїх батьків»;

– ласунка для ласунів; конкурсна програма, ігри, пісні й танці.

Сміх і сонячний настрій тріумфувало цілий день!

Знайте, дорогі дорослі і розповідайте дітям, що: Дива трапляються тільки в дитинстві.

 

 

02.06.2012

 

Международный день детей (International Children’s Day), отмечаемый в первый день лета, — один из самых старых международных праздников.

 

1 июня – День защиты детей, отмечается с 1950 г. по инициативе Международной демократической ассоциации женщин. ООН поддержала это начинание и содействовала его распространению, а так же объявила защиту прав, жизни и здоровья детей одним из приоритетных направлений своей деятельности. В разных странах он празднуется по-своему и в свое время, но каждая уважающая себя нация заботится о будущем, о детях.

 

Санаторий « Теплица» уже семь лет подряд дарит своё тепло ДЕТЯМ, самым непосредственным и непредсказуемым, самым смешным и непоседливым, самым талантливым и гениальным!

« Каждый ребенок – художник. Трудность в том, чтобы остаться художником, выйдя из детского возраста.»

Пабло Пикассо.

В течение всего дня организаторы провели ряд конкурсных программ для ребят и их родителей:

– Мастер класс по оригами для детей и взрослых от отдыхающей нашего санатория Завадской Елены, преподавателя школы искусств имени Турчака города Киева;

– рисунок «Отпечаток семьи»; – шарж «Профессия моих родителей»;

– сладкоежка для лакомок; конкурсная программа, игры, песни и танцы.

Смех и солнечное настроение торжествовало целый день!

Знайте, дорогие взрослые и рассказывайте детям, что: Чудеса случаются только в детстве.