Основні методи лікування в санаторії наступні:

Бальнеолікування:

  • лікувальне плавання в басейні з мінеральною водою;
  • гідрокінезотерапія в басейнах з термальною і мінеральною водою;
  • термальні ванни мінеральні загальні і локальні;
  • гідробокси з термальною водою;
  • вихрові ванни;
  • ароматичні ванни мінеральні;
  • озонові ванни для нижніх кінцівок;
  • підводний душ-масаж, висхідний душ, циркулярний душ, душ Шарко, душ Віші.

СПА-ванни

 з використанням м'якої природної гідрокарбонатної натрієво-кальцієвої слабомінералізованої води: ванільна ванна-джакузі «Афродіта», молочна ванна-джакузі «Клеопатра», винна ванна-джакузі «Казанова», ванна-джакузі з морськими водоростями «Нефертіті», мінеральна ванна з бальзамом "Наноэль", сірчані ванни, ванни з перозоном.

 

Аквагімнастика

 у басейнах з термальною і мінеральною водою раціонально поєднує ефекти фізичних вправ і бальнеолікування, що в комплексі з іншими методами ЛФК, масажем і сучасної апаратної фізіотерапією оптимізує обсяг і якість санаторно-курортного лікування в оздоровниці. 

Методика Євмінова

Для ефективного лікування захворювань хребта у санаторії методика пасивного підводного вертикального витягнення хребта (аквагімнастика) успішно застосовують у поєднанні з методикою Євмінова.

Електролікування:

гальванізація та електрофорез лікарських препаратів, ультрафонофорез лікарських препаратів і ультразвукова терапія, УВЧ-терапія, лазеротерапія, магнітотерапія, магнітно-лазерна терапія, ампліпульстерапія, дарсонвалізація, КУФО.

Кишкове промивання, мікроклізми з відварами з трав;

Теплолікування: парафіно-озокеритні аплікації.

Саунолікування, турецький хамам

Масаж: класичний,загальний, точковий, рефлекторно-сегментарний, вібромасаж ,шоколадний, аюрведичний масаж, антицелюлітний, медовий

Синглетно-киснева терапія, Інгаляційна терапія з використанням лікарських препаратів, відварів трав, мінеральної води.

Гидромассаж ясен мінеральною водою, грязьові аплікації.

Ароматерапія, фітотерапія, ландшафтотерапія, теренкури.

Лікувальна фізкультура, лікувальна гімнастика (групові та індивідуальні заняття), вправи на тренажерах, корекція хребетного стовпа (профілактор Євмінова).

Нордична ходьба

(NORDIC WALKING) – новітня розробка з лікування опорно-рухового апарату. Новий вид фітнесу для тих, хто прагне зробити фізичну активність максимально ефективної для здоров'я. Систематичні заняття сприяють поліпшенню фізичного стану організму, підвищують імунітет і загальну витривалість, зміцнюють м'язи і підтримують їх у тонусі.

Кліматолікування:

 Не слід забувати про унікальність кліматичної зони, в якій розташований санаторій. З одного боку – змішаний ліс, а з іншого – гори. Клімат зони мішаних лісів найбільш сприятливий для відпочинку і лікування людей із захворюваннями органів дихання, нервової та серцево-судинної системи, з обмінними порушеннями, для розширення адаптаційних можливостей. Відмінною рисою гірського клімату є менша міждобова мінливість основних метеорологічних чинників. Гірське повітря характеризується більшою чистотою, насиченістю негативними іонами, збільшенням біологічної активності ультрафіолетової частини спектру.

Діагностика:

 ЕКГ, лабораторні методи дослідження, загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові.