25.01.2017

Відпочинок в Карпатах навесні. Санаторій в Закарпатті "Теплиця"  

Санаторій "Теплиця     Весна – це дивовижний час, коли пробуджується природа, течуть струмки і стає більше сонячного світла. Хочеться бути красивим і здоровим, повноцінно жити і радіти життю. Почуття прекрасного просто переповнює душу, але тут же починають нагадувати про себе вже знайомі болячки. На жаль, саме в це чудесне час найбільш часто відбувається загострення хронічних хвороб. Після холодної зими в організмі не вистачає вітамінів, тому стає складно справлятися з навантаженнями, а це іноді призводить до збоїв у роботі його органів або систем.

Карпати – найкраще місце для відпочинку навесні!

   Чудовим рішенням для того, щоб чудово відпочити, а також поправити своє здоров'я після зимової «сплячки», може стати путівка в унікальну оздоровницю, під назвою «Теплиця», яка знаходиться у Закарпатті. Адже немає нічого кращого, ніж відпочинок в Карпатах навесні. Можна погрітися теплом яскравого весняного сонечка, поспостерігати за тим, як все в природі пробуджується від зимової сплячки, помилуватися красою перших весняних квітів. Коли з карпатських гір починає сходити сніг, з'являються перші ніжні проліски. А на зміну їм приходять чудові нарциси. Про небувалу красу унікальної долини з цими чудовими весняними квітами давно ходять легенди. Але, якщо відвідати Закарпаття навесні, в цьому можна переконатися на власні очі. А коли вони відцвітають, в горах з'являються прекрасні конвалії, які своїм неперевершеним, чарівним ароматом опьяняют повітря навколо. квіти-в-санаторії

Цілюща сила природи українських Карпат

Весна-в-Теплиці        Щоб старі і нові болячки не затьмарювали весняного настрою, в санаторії «Теплиця» навчилися чудово поєднувати активний відпочинок в Карпатах навесні з ефективним лікуванням безлічі хвороб. Вірними помічниками в цій справі стають чисте гірське повітря з унікальною іонізацією, а також цілющі води з багатих на оздоровчі ресурси надр цього дивовижного краю. Дивовижними лікувальними засобами, які активно використовуються для проведення реабілітаційних процедур в санаторії «Теплиця», є мінеральні води «Олегівська» і «Кушницька», а також термальна водиця з однойменною назвою «Теплиця». Здравниця має плавальними басейнами, наповненими цими цілющими рідинами, а також повноцінно використовує їх при інших видах лікування. Завдяки застосуванню такої водиці, відбувається оздоровлення всіх систем організму, в першу чергу, травної, опорно-рухової, а також нервової. Унікальні водні процедури в сукупності з цілющим повітрям українських Карпат, діють настільки ефективно, що людина може навіть назавжди забути про хвороби, тревоживших його раніше.

Організація дозвілля в «Теплиці»

   Прекрасним доповненням до лікувальних процедур в санаторії є ретельно сплановані розваги. Дозвілля для відпочиваючих в санаторії «Теплиця» організований так, щоб кожному гостю, що відвідав цей затишний куточок прекрасного Закарпаття, було тут затишно і комфортно. Щоб кожна людина, у вільний від процедур час, завжди міг знайти собі заняття до душі. Щоб відпочинок в Карпатах навесні приніс море позитиву запрошуємо Вас на травневі свята. Людям, які віддають перевагу екскурсії, ми пропонуємо 15 туристичних маршрутів Закарпаттям, а малюкам – цікаву дитячу площадку. Щодня на території санаторію проводяться різноманітні культурно-масові заходи: виступи різних творчих колективів, вечори відпочинку, дискотеки і караоке-шоу. Постійно організовуються свята та фестивалі, ярмарки народних промислів Закарпаття, а також різноманітні майстер-класи та пікніки. Крім цього, в околицях санаторію є дуже багато захоплюючих місць, які обов'язково варто відвідати. весняний ліс

Весна на Закарпатті та Відпочинок в Карпатах навесні обов'язково принесе вам здорові і масу позитивних емоцій, якщо ви проведете його в унікальному куточку Закарпаття, в санаторії «Теплиця»!

квіти-навесні квіти-навесні квіти-навесні

    

 

Забронюйте номер прямо зараз або отримаєте безкоштовну консультацію з питань лікування і проживання в санаторії по телефону:

+38 094 918 4701