Мінеральна вода «Олегівська»

кремнієва гідрокарбонатна кальцієво-натрієва слабомінералізована.

Механізм дії:

  • стимулює секреторну діяльність залоз системи травлення
  • посилює перистальтику кишечника
  • стимулює жовчоутворення, жовчовиділення
  • стимулює діурез
  • покращує репаративні процеси в хрящовій, сполучної тканини
  • в'яжучий, антисептичний і болезаспокійливий ефекти

 Це – питна мінеральна вода з високим вмістом кремнію; за хімічним складом – кремнієва гідрокарбонатна кальцієво-натрієва слабомінералізована вода.

Мінеральні води, що містять іони кремнію ефективні при хронічних інтоксикаціях організму, оскільки володіють сечогінні та жовчогінні властивості. Кремнієва кислота в мінеральній воді знаходиться в колоїдній недиссоциированной формі, яка пояснює її адсорбційне, в'яжучу, протизапальну і болезаспокійливу дію.

Вчені називають кремній мінералом молодості, здатних уповільнити процес старіння тканин, зміцнити стінки кровоносних судин, покращити синтез кісткової і хрящової тканини. Кремній (Si) в організмі людини – важлива частина всіх сполучнотканинних елементів: шкіри, кісток, волосся. В молодості він необхідний для нормального росту та розвитку організму, формування хрящів, кісткової і сполучної тканини. З збільшенням віку вміст кремнію в організмі зменшується. Добова потреба в кремнії для організму – 20-50 мг, що еквівалентне 500 мл мінеральної води «Олегівська» при стандартному питному лікуванні в санаторії (по 150-200 мл 3 рази в день перед прийомом їжі)! Таким чином, курс питного лікування мінеральною водою «Олегівська» здатний забезпечити кількість кремнію, якого бракує в організмі, поліпшити синтез колагену і кератину, зміцнити волосся і нігті, відновити і омолодити клітини шкіри. Необхідно пам'ятати, що кремній особливо корисний для профілактики остеопорозу і варикозного розширення вен, при зниженні щільності і еластичності сполучної тканини суглобів, міжхребцевих дисків, зв'язкового апарату кістково-м'язової системи.

Як показала комплексна бальнеологічна оцінка, проведена Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації та курортології (м. Одеса), ця унікальна кремнієва мінеральна вода здатна стимулювати функції сечо - та жовчовиділення, володіє нефропротекторным ефектом, протизапальну і знеболюючу дію, позитивно впливає на стан вуглеводного обміну, покращує репаративні процеси в кістковій і хрящовій тканинах.

Свідчення до питного застосування слабомінералізованої мінеральної води «Олегівська»: хронічний пієлонефрит, сечокислий діатез, хронічні некалькулезные холецистити і дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічні коліти, хвороби обміну речовин (ожиріння, подагра, цукровий діабет), захворювання опорно-рухового апарату;,  ендокринні захворювання (гіпотиреоз)

Протипоказання: гострі холецистити та гепатити, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, злоякісні захворювання органів травлення.

Тривалість курсу лікування мінеральною водою «Олегівська» становить 21 день.