Дозвілля та розваги в санаторії “Теплиця»

 

Лікувальні процедури в нашому санаторії вдало доповнюються денними і вечірніми «процедурами» організованого дозвілля. В санаторії «Теплиця» організація розваг для відпочиваючих ретельно спланована – жодна оздоровниця не має такого розмаїття розважальних заходів.

Щодня до Ваших послуг - бібліотека, спортивний майданчик, великий і настільний теніс, турніри та чемпіонати, 15 екскурсійних маршрутів, сауна, турецький хамам, кафе,  кінозал, а також щоденна культурно-розважальна програма з дискотеками і караоке-шоу, вечори відпочинку. Організовуються концерти творчих колективів, фуршети, виставки-ярмарки народних промислів Закарпаття, приготування національних страв Угорщини, Словаччини, Румунії, пікніки в мальовничих місцях.

У місті Виноградові та його околицях багато унікальних пам'яток архітектури ( руїни замку «Канків» 14ст, Римо-католицький храм 13 ст., монастир францисканців 15 ст., руїни замку «Нялаб» 14ст. ) старовинні вулички міста, гірська річка Тиса, Чорна гора зі своїми унікальними печерами, старовинні винні підвали, музеї, картинні галереї, фестивалі та свята та багато іншого, чого душа забажає.

 

Неповторний місцевий колорит і тепла закарпатська гостинність зігріє і вилікує не тільки Ваш організм, але і Вашу душу.

 

Екскурсії

 

Сауна, Хамам


Діти


   

Фестивалі

Закарпаття

Національна кухня

Закарпаття