13.04.2018

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              ' 

 Директору багатопрофільного

санаторію "Теплиця"

Граб Т.Д.

м.Виноградів, вул. Копанська, 265 "а"

Закарпатської області, 90300.

Шановна Тетяно Дмитрівно!

Хочу виразити Вам щиру подяку за приємний відпочинок та надзвичайно чудове оздоровлення у здравниці, котру Ви очолюєте. Санаторно-курортне лікування у ній я проходив вдруге (в лютому минулого та березні поточного років). Як­що Всевишній допоможе, то в майбутньому буду оздоровлюватися виключно у санаторії "Теплиця". І в цьому є своя причина. Охарактеризую, чому саме. По-перше: в ньому працює чудовий колектив, який з повагою та з великим по­чуттям і доброзичливо відноситься до всіх без винятку від­почиваючих. По друге: за своє життя мені неодноразово до­велося відвідати ряд закладів санаторного типу, у тому числі розташованих у мальовничому Закарпатському краї. Без пе­ребільшення скажу, що особисто для мене, кращого місця для відпочинку та оздоровлення, чим в "Теплиці", не знайдеш. Адже медперсонал чесно та сумлінно і з великою турботою та порозумінням ставиться до виконання своїх обо­в'язків. Всі медичні працівники із відповідною шаною та по­вагою, приємним зовнішнім виглядом і веселою усмішкою на обличчі, здійснюють обслуговування так би мовити паці­єнтів, котрі впродовж дня залишаються задоволеними та в гарному і бадьорому настрої від проходження призначених лікарями процедур. Особливо хотілося б висловити щиру подяку та низький уклін лікарю Чикуту Віталію Вікторовичу, який дуже ретельно, щиро і з душею ставиться до відпочи­ваючих. Він щоденно, при зустрічі із ними, цікавився, як по­добається відпочинок, чи є проблеми і яке самопочуття та чи покращився стан здоров'я від проходження лікування тощо. Це ж саме стосується масажиста Довжанина Миколи Миколайовича та старшої медичної сестри (на превеликий жаль її прізвища та ініціалів не пам'ятаю).

Поразили мене й порядок і чистота в приміщеннях та на подвір'ї. Особливо всім подобається те, що в зоні відпочин­ку знаходяться дикі качки, породисті кури та лебідь, яких ок­рім працівників постійно підкормлюють відпочиваючі, при цьому всі без винятку милуються та фотографуються разом з ними.

З приводу належного порядку наведу конкретний приклад. 22 березня, коли раптово випав сніг, двоє чоловіків (на превеликий жаль їхніх прізвищ теж назвати не можу) з великим завзяттям та захопленням прибирали територію. Коли я їх запитав: "Хлопці, для чого Ви це робите? Адже сніг незаба­ром розтане". Один із них відповів: "Для того, щоб відпочи­ваючі почували себе безпечно та були впевнені, що ми дбаємо про їхню безпеку, здоров'я та приємний відпочинок". Така відповідь мені надзвичайно сподобалася і я ще раз переконався, що адмінперсонал робить все від нього залежне, аби відпочиваючі в санаторії, після проходження в ньому оздоровлення залишилися задоволеними та в майбутньому знову виявили бажання приїхати на відпочинок.

Відносно їдальні, то я свій власний відгук про працівників і особливості харчування в ній, помістив в журналі пропози­цій та зауважень, що ведеться у цьому закладі громадського харчування. Переконаний, що у ньому працюють високо кваліфіковані кадри, які з великою відповідальністю відно­сяться до покладених на них обов'язків. Наголошу, що їжа, приготовлена кухарями цієї установи, дуже смачна, бо працівники готують її по-домашньому, надаючи перевагу різно­манітним закарпатським стравам, вкладаючи у них свій про­фесіоналізм, ділові якості, талант та вміння і душу.

Задоволення від перебування в санаторії залишилося й від того, що окрім ефективного та якісного лікування й оздо­ровлення кожного відпочиваючого, в ньому на високому рівні організована культурно-розважальна програма. Зокре­ма, систематично здійснюються поїздки в найбільш відомі історичні та культурні міста Закарпаття, де поміж ознайом­лення із побутом, традиціями та звичаями наших краян, во­ни можуть придбати сувеніри та цінні речі, які на їхній пог­ляд стануть на довгі роки залишаться згадкою про приєм­ний відпочинок і ефективне та якісне лікування.

Слова щирої вдячності заслуговує й адміністратор санаторію Мешко Ганна Степанівна, яка привітно та дуже ввічливо зустрічає кожного відпочиваючого, при оформленні їх на ко­роткострокове поселення, у доступній формі роз'яснює пра­вила внутрішнього розпорядку, умови проходження ліку­вання на період перебування в закладі, знайомить з питан­нями побутового характеру тощо, а головне, що завжди пе­ребуває в гарному настрої та постійно має приємну зовніш­ність і веселу усмішку на обличчі.

Наведене свідчить про те, що Ви, як очільник багатопрофільного санаторно-курортного закладу, як то прийнято го­ворити, тримаєте руку на пульсі, цікавитеся проблемами відпочиваючих та вміло і професійно грамотно керуєте під­леглими. Про це я наголошую чистосердечно і без будь- якого перебільшення.

Честь Вам і хвала та низький всім уклін. Так тримати й на­далі!

Напередодні величного та світлого свята - Воскресіння Христового хотів би привітати із ним весь колектив санаторію "Теплиця" та побажати кожному, щоб воно наповнило Ваші серця почуттями надії і любові, дарувало всім без вийнятку лише удачу та добро. Здоров'я міцного, долі людської та щастя земного і благополуччя, Божої благодаті та веселих і радісних кожному із Вас свят та довгих років життя. Рум'я­ної і запашної всім паски та Божої ласки, а ще смачної шонки і ковбаски та ароматного келиху вина і повну хату добра! Хай у душі кожного панує свято.

Нехай успіхів Вам примножується багато.

Нехай завжди та у всьому Вам щастить І нехай всіх Вас Бог благословить!

З великою повагою:

Іван Паук, член Союзу юристів та Національної спілки журналістів України, ветеран праці та ОВС, Почесний ветеран України, перший заступник голови Берегівської районної організації ветеранів України, голова ветеранської організації Берегівського відділу поліції Асоціації ветеранів МВС України, помічник-консультант Берегівського міського голови на громадських засадах,підполковник міліції та внутрішньої служби у відставці, радник юстиції м.Берегово, 05 квітня 2018 року. 

 

 

«Теплиця» наша квітучая,

Краю чарівний, дзвінкий.

Вербо ніжна, плакучая.

Сонця схід чарівний.

 

Спів пташок гріє душу.

Милує, краєвид лісів

Чорна гора над землею

Захища цей рай від вітрів.

 

Солодко так і чудово.

Божа краса навкруги

Якже хочеться знову

У казку попасти сюди.

Ганна Голуб

Поетеса, режисер дитячого театру.

м.Бориспіль (Київська обл.)

 

Співа пташиночка дзвінка,

Її почую я з далека

Чому на світі я одна

Немає пароньки лелеки

 

А ось і пара голубів

Воркує поруч наді мною,

Тут лебідь красень  чарівний

Як сиротина, одинокий

Ганна Голуб

Поетеса, режисер дитячого театру.

м.Бориспіль (Київська обл.)